Walka o pas „największego skur*ysyna” w MMA zakończyła się w rozczarowujący dla wielu fanów sposób. Lekarz przerwał pojedynek z powodu rozcięcia przy prawym oku Nate’a Diaza spowodowanym atakami Jorge Masvidala.

Tym samym „Gamebred” został ogłoszony jako „BMF” przez przerwanie w trzeciej rundzie pojedynku. Zobaczcie jak z bliska wyglądało rozcięcie, które zakończyło starcie wieczoru UFC 244 w Nowym Jorku.

Relacja z walki oraz skrót najlepszych akcji:

– Największy skur#%$yn w MMA: Jorge Masvidal pokonał Nate’a Diaza na UFC 244!

 

22 KOMENTARZE

 1. Jest niedosyt. Wynik pewnie byłby ten sam ale fajnie się napierdalali i taki był sens tej walki. Lekarz nie był motherfucker…

 2. A jak wyglądało rozcięcie, które przerwał weterynarz z walki Piotrka Hallmanna?

  To byli Niemcy. Polak bił przedstawiciela ,multikulti więc musieli coś z tym zrobić.:watchingyou:

 3. Tak to wygląda

  Widziałem gorsze rozcięcia po walkach, ale to też raczej delikatne nie było. Pewnie będzie mu się to odzywać za każdym razem jak dostanie mocniej w ten punkt.

 4. Widziałem gorsze rozcięcia po walkach, ale to też raczej delikatne nie było. Pewnie będzie mu się to odzywać za każdym razem jak dostanie mocniej w ten punkt.

  Ciekawe ile płaco od jednego szewka.

 5. Jeżeli ktoś jest za "progresywnym mma" (ja nie jestem) i postuluje aby bezpieczeństwo zawodników szło w pierwszej kolejności, to powinien stulić dziób. To rozcięcie wyglądało dosyć poważnie. Wóz albo przewóz. Jeżeli dopuszczamy do walki z takimi rozcięciami, to nie powinno być wtedy narzekania na yamasakich tego świata.

 6. Widziałem gorsze rozcięcia po walkach, ale to też raczej delikatne nie było. Pewnie będzie mu się to odzywać za każdym razem jak dostanie mocniej w ten punkt.

  Zapewne

 7. Z mojej, egoistycznej perspektywy widza to szkoda, ze to przerwali. Masvidal wyraznie prowadzil ale niezapominajmy, ze taki jest styl walki Diaza. Wymeczenie przeciwnika poprzez przyjmowanie jego ciosow na rylo. On tak, po prostu walczy i wcale nie jest powiedziane, ze Masvidal wygralby ten pojedynek bo widzialem juz po nim oznaki zmeczenia czego u Diaza, jak zwykle widac nie bylo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.