Ariel Helwani w artykule przygotowanym dla portalu ESPN zobrazował aktualną sytuację mistrzów poszczególnych dywizji UFC. Opisując obecną sytuację w wadze półciężkiej dziennikarz zdradził, że organizacja próbuje doprowadzić do rewanżowej walki Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem ale panujący mistrz preferuje i naciska na starcie z Janem Błachowiczem:

W zeszły weekend widziałem Dominicka Reyesa w Las Vegas. Wydawał się być sfrustrowany. Powiedział, że UFC chce zorganizować rewanż, ale Jones naciska na walkę z Janem Błachowiczem. Nadal utrzymuję, że rewanż jest właściwą drogą. To największa możliwa walka i jest również uzasadniona. To nie jest jakiś bezcelowy pojedynek. Po tak wyrównanej pierwszej walce jest to słuszna decyzja. Według mnie, przeważy rozsądek i na jesień dojdzie do rewanżu.

Jan Błachowicz (MMA 26-8) w swojej ostatniej walce pokonał Coreya Andersona (MMA 13-5) i świetnie wykorzystał moment zwycięstwa rzucając wyzwanie siedzącemu na widowni mistrzowi dywizji, Jonowi Jonesowi.

„Bones” był wyraźnie zainteresowany ofertą polskiego zawodnika i wspominał o nim na swoich mediach społecznościowych oraz w wywiadach po gali. Walka niestety nie została jednak ogłoszona ponieważ w kolejce do starcia z niepokonanym mistrzem stoi również Dominick Reyes, który publicznie domaga się rewanżu czemu przychylać ma się Dana White i organizacja UFC.

Zobacz również: Daniel Cormier: „Niech Jan Błachowicz walczy z Jonem Jonesem”

Zobacz również:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.