Jon Jones i Johnny Walker

Johnny Walker już od dłuższego czasu powtarza, co i kto jest jego najważniejszym celem w organizacji UFC. Starcie z Jonem Jonesem, byłoby dla młodego zawodnika spełnieniem jego marzeń, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Junkie.

Walka z Jonem Jonesem jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ oglądałem to co on robił w oktagonie jeszcze zanim sam rozpocząłem treningi, jeszcze zanim dowiedziałem się, co sam chcę w życiu robić. To jest część mojej historii. To jest dla mnie jak spełnienie marzeń. Dlatego chcę z nim walczyć.

Walker jest oczywiście pewny swego przed ewentualnym pojedynkiem mistrzowskim, ale zdaje sobie sprawę z tego, że zapewne będzie musiał stoczyć najpierw jeszcze inne boje. Młody zawodnik liczy jednak na to, że może pod koniec tego roku udałoby mu się zmierzyć z Jonem Jonesem.

Im większe będę miał doświadczenie przed walką z Jonesem, tym lepiej dla mnie. Jestem jednak już gotów. Teraz może zawalczę z kimś z pierwszej piątki rankingu. Może stoczę jeszcze dwie walki przed starciem z Jonesem. Może walka z Jonem będzie moim tegorocznym prezentem świątecznym?

13 KOMENTARZE

  1. może zawalczę z kimś z pierwszej piątki rankingu. Może stoczę jeszcze dwie walki przed starciem z Jonesem.

    Może nie celebruj wygranych napierdalaniem ciałem o przeszkody bo tutaj masz słabszy bilans :korwinlaugh:

  2. Nie rozumiem goscia. Chce dostac srogi wpierdol na swieta. Przeciez babcia przy wigilijnym stole go nie pozna, albo gorze, zwroci uszka do barszczu jak zobavzy jego skapiszonowana morde

  3. Z jednej strony fajnie się go ogląda, ale z drugiej kiedy trafi na kogoś naprawdę solidnego to będzie miał problem.

  4. Gość ma super zaletę – wypuszcza nieprzewidywalne ciosy z każdej sytuacji. Jeśli nie zepnie się przy JBJ i walczyć jak w szachy to może ustrzelić. Prawdopodobieństwo jednak jest małe. Wiec raczej jak większość uważa, statystycznie wpierdol.

  5. Od kiedy to co się je jest wysikiwane ?

    Weź pod uwagę dietę Bastera… :brainoverload::waldeklaugh::tellmemore:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.