Joanna Jędrzejczyk rozwija się nie tylko sportowo, ale również medialnie. Od lat jest jedną z postaci polskiego MMA, która przyciąga największe zainteresowanie dziennikarzy. Wygląda jednak na to, że już niedługo będzie można zobaczyć ją w zupełnie nowej roli.

Serwis Onet.pl ogłosił właśnie swoje wiosenne plany i wejście w nowy segment autorskich podcastów. Wśród dziesięciu audycji znalazło się również miejsce dla programu Nokaut prowadzonego przez Joannę Jędrzejczyk.

Jak napisano w serwisie Onet.pl:

Program będzie prowadzony przez byłą mistrzynię UFC, Joanną Jędrzejczyk, która wspólnie z zapraszanymi gośćmi – kolegami „po fachu”, opowie o kulisach życia zawodowych sportowców. Mistrzyni MMA porozmawia z zaproszonymi gośćmi – sportowcami, o wyzwaniach związanych z dyscyplinami sportu, które uprawiają, życiowych wyborach, godzeniu życia prywatnego z zawodowym; czasem zabawne, czasem intymne rozmowy dobrych znajomych pozwalają nam bliżej poznać naszych idoli i ich spojrzenie na świat.

Emisja pierwszych odcinków podcastów Onetu ma rozpocząć się 25 marca.

3 KOMENTARZE

  1. Sportowo się już nie rozwija, sorry Panie Łosak. Polecam obejrzeć ostatnie cztery walki. A taki podcaścik "w miarę szczery" i od kuchni, może być warty przesłuchania.

  2. Poczekajmy do pierwszego odcinka 🙂 Myślę, że ma bardzo dużo do przekazania jeśli chodzi o kulisy życia sportowca będącego na samym szczycie, osobiści mnie to zawsze ciekawiło więc z chęcią sprawdzę tą audycję. Stawiam, że Aśka da się poznać z innej strony, niż z tej którą kreuję przed walkami w celach promocyjnych.

  3. Że rozwija się sportowo to bym raczej nie powiedział – a przychodzi mi to ze smutkiem, bo byłem dużym fanem od kiedy po chyba 2-3 walkach wbrew poradom Bońkowskiego i Derlacza pojechała do Moskwy walczyć z Rosjanką i natłukła jej tak, że ruscy sędziowie dali jej decyzję. Ale dobrze, że robi coś jeszcze poza walkami, żeby mieć kasę, nawet małą. Nawet czasami jak łażę po jakimś Tesco czy coś, to natykam się na jakieś rzeczy na półkach z jej wizerunkiem (ciężko sfotoszopowanym, więc czasem trudno poznać), więc przynajmniej wie, że many musi lecieć i nie będzie musiała się dawać obijać na smutno po czterdziestce jak jakieś Szamroki. Tak trzymać!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.