joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zakończyła sportową karierę w świecie MMA. Polka cały czas jednak jest aktywną osobą, cały czas czuje potrzebę sportowej rywalizacji i ma z tym związane plany.

Jakiś czas temu Joanna Jędrzejczyk przeszła operację barku. Polka wraca do pełnej sprawności o czym napisała w mediach społecznościowych.

Wynik rezonansu już mam, a za dwa tygodnie lecę do Bielska na wizytę u dr Brzóski. Liczę na to, że dostanę zielone światło do 100% powrotu do treningów na najwyższym poziomie. Tęsknię za MMA, boksowaniem, grapplingiem, rajdami i startami w zawodach.

Joanna przedstawiła też swoje sportowe cele na kolejny rok.

Moje cele sportowe na przyszły rok?
Powrót na matę i treningów jiu jitsu oraz debiutancki udział w zawodach.
Powrót do rajdówki.
…może nie przyszłym rok, ale na 40-stkę walka w MMA/UFC. Nie, rodzina mnie ukatrup*.

Joanna Jędrzejczyk zakończyła sportową karierę po ostatniej walce dla UFC, w której została znokautowana przez Weili Zhang. Jędrzejczyk walczyła w MMA od roku 2012. W roku 2015 pokonała Carlę Esparzę i zdobyła mistrzowski tytuł wagi słomkowej, który obroniła pięć razy. Joanna zakończyła karierę po przewalczeniu 21 pojedynków w MMA, z których 16 wygrała. W jednym z wywiadów Dana White, szef UFC, przyznał, że jego zdaniem Joanna Jędrzejczyk trafi za jakiś czas do Galerii Sław UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,929 komentarzy 2,975 polubień

Joanna Jędrzejczyk zakończyła sportową karierę w świecie MMA. Polka cały czas jednak jest aktywną osobą, cały czas czuje potrzebę sportowej rywalizacji i ma z tym związane plany. Jakiś czas temu Joanna Jędrzejczyk przeszła operację barku. Polka wraca do pełnej sprawności o czym napisała w mediach społecznościowych. Wynik rezonansu już mam, a za dwa tygodnie lecę […]

Odpowiedz polub

click to expand...