gamrot i jędrzejczyk

Mateusz Gamrot wygrał kolejną walkę w organizacji UFC. Joanna Jędrzejczyk cieszy się ze zwycięstwa Polaka i jest przekonana, że zapewni mu ona awans w rankingu wagi lekkiej oraz przybliży do starcia o mistrzowski tytuł.

Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut. Na początku drugiej rundy rywal Polaka doznał kontuzji nogi i walka została przerwana. Po starciu Joanna Jędrzejczyk, która wspierała Mateusza na miejscu, napisała:

Kolejne zwycięstwo Mateusza Gamrota w UFC! Zdecydowanie Mateusz planował zwyciężyć walkę w innym stylu, ale przygotowywał się do walki z Rafaelem Fizievem z każdej strony (siły, szybkości, taktyki, kondycji, ale i również obrony, która okazała się bardzo skuteczna) Cieszmy się! Mateusz awansuje w rankingach i przybliża się do walki o tytuł mistrzowski.

Mateusz Gamrot znajduje się obecnie na siódmym miejscu rankingu wagi lekkiej UFC. Jego rywal zajmuje pozycję szóstą w tym zestawieniu. Ranking zostanie zaktualizowany w okolicach 26 września.

Mateusz Gamrot ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Mateusz Gamrot wygrał kolejną walkę w organizacji UFC. Joanna Jędrzejczyk cieszy się ze zwycięstwa Polaka i jest przekonana, że zapewni mu ona awans w rankingu wagi lekkiej oraz przybliży do starcia o mistrzowski tytuł. Podczas gali UFC Vegas 79: Fiziev vs Gamrot, do której doszło 23 września w Las Vegas, Mateusz Gamrot pokonał Rafaela Fizieva […]

Odpowiedz polub

click to expand...