Fot: Esther Lin / MMAFighting

Joanna Jędrzejczyk, która postanowiła zrobić sobie przerwę od startów, jest już gotowa na powrót do oktagonu UFC. Na razie jednak jeszcze nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie zawalczy ponownie Polka. W planach Asi nadal jednak jest starcie o tytuł mistrzowski, o czym powiedziała w programie Pytanie na śniadanie.

Schodzę znowu do 52 kilogramów i czekam na walkę o tytuł mistrzowski. Musimy się uzbroić w cierpliwość. Jestem w UFC. Nadal walczę. Jestem gotowa.

Joanna Jędrzejczyk dodała również, że okres bez walk był dla niej świetnym czasem, w którym mogła szlifować swoje umiejętności.

Po walce z Shevchenko zdecydowałam się na to, aby zrobić sobie przerwę. Chciałam się uczyć. Jak skaczesz z obozu na obóz, co trzy, cztery miesiące walczysz, to nie masz czasu się uczyć. Skupiasz się na przeciwniczce i na tym co musisz zrobić pod nadchodzącą walkę. Teraz poświęciłam czas na naukę i rozwój. Na wyczyszczenie ciała i umysłu. Ja czuję taki ogień, że boję się co będzie jak wejdę do oktagonu ponownie.

63 KOMENTARZE

 1. Ja czuję taki ogień, że boję się co będzie jak wejdę do oktagonu ponownie.

  Dobrze wiem co Joanna czuje, ja mam tak przed wejściem do kibla.

 2. Dobrze wiem co Joanna czuje, ja mam tak przed wejściem do kibla.

  Gorące siodło? Ja mam tak po kebsie

 3. jak zwykle, przerost formy nad treścią

  :razz:ociesznymirek: :razz:ociesznymirek: :razz:ociesznymirek:

  Schodzę znowu do 52 kilogramów i czekam na walkę o tytuł mistrzowski.

  powodzenia :waldeklaugh:

 4. Mam wrażenie, że ostatniego czasu JJ cały czas mówi jaką to przemianę przeszła. To fakt. Z niepokonanej do pokonanej, z agresywnej do wycofanej. Mam nadzieję, że nie skończy się znowu na zapowiedziach.

 5. Andrade nie chce jej dać natychmiastowego rewanżu ale na ten moment chyba nie ma za dużo do powiedzenia w organizacji więc wszystko zależy od UFC a tam JJ ma spore chody.  Dana White make it happen :bayan:

 6. A kto niby ma dostac title shota? Jakis ogorek suarez czy ansaroff? A moze ten chlopiec rose, ktory chowal sie pod lozkiem ponad rok czasu i zostal znokautowany w 1 obronie…

  Dawac JJ vs Andrade 2

  W pierwszej walce JJ przeciez ja osmieszyla w stojce 50-45 z palcem w dupie.

 7. A kto niby ma dostac title shota? Jakis ogorek suarez czy ansaroff? A moze ten chlopiec rose, ktory chowal sie pod lozkiem ponad rok czasu i zostal znokautowany w 1 obronie…

  Dawac JJ vs Andrade 2

  W pierwszej walce JJ przeciez ja osmieszyla w stojce 50-45 z palcem w dupie.

  ale co ty najmanisz?

  Aśka ma w słomkowej teraz rekord 1-2, do emerytury ma dostawać titleshoty?

  Waterson-Chinka, Suares-Ansaroff to naturalne walki które powinny wyłonić następną do pasa. Aśka niech teraz kogoś w tej słomkowej obije.

 8. Andrade nie chce jej dać natychmiastowego rewanżu ale na ten moment chyba nie ma za dużo do powiedzenia w organizacji więc wszystko zależy od UFC a tam JJ ma spore chody.  Dana White make it happen :bayan:

  Rose po czyms takim to w depresje na dwa lata wpadnie, rzucila nia jak workiem ziemniakow i prawie jej zlamala kregoslup

 9. Tyle w temacie

  Klepała jak Najman czy łapała równowage by wstać i wpierdolić Rose? Chyba to drugie

 10. Cóż za paradoks, kiedyś byłem jej antyfanem a gdy zacząłem jej kibicować to wszyscy się tu od niej odwrócili.

  :joanawhat:

  War JJ !

 11. Schodzę znowu do 52 kilogramów i czekam na walkę o tytuł mistrzowski. Musimy się uzbroić w cierpliwość. Jestem w UFC. Nadal walczę. Jestem gotowa.

 12. Jeszcze na fejsie takie trollowanie: "Powrót Joanny Jędrzejczyk na tron?"… ; D

  No, zobaczymy jak to będzie. Serduchem za Aśką, ale rozum mówi żeby się dwa razy zastanowić : P

 13. Andrade nie chce jej dać natychmiastowego rewanżu ale na ten moment chyba nie ma za dużo do powiedzenia w organizacji więc wszystko zależy od UFC a tam JJ ma spore chody.  Dana White make it happen :bayan:

  Nie ma szans. Jakbyście nie zauważyli to JJ spadła już na 4. miejsce w rankingu 115 lbs. To wyraźny znak od UFC, że nie dostanie TSa od razu. Musi wygrać albo z przegraną Suarez-Ansaroff, albo chociaż z jakąś Waterson. Zresztą jak się przymknie oko na patriotyczne ciągoty, to byłoby to od początku do końca logiczne.

 14. Ale to jest sport zawodowy na najwyższym poziomie, tutaj nic się nie rozdaje za zasługi, albo bo coś się komuś należy.

  Bardzo bym chciał żeby Asia odzyskała pas, ale sorry ostatnie jej trzy walki o pas to były porażki, w tym dwie przed czasem.

  Niech coś wygra w 115 (może zestawić ją z Esparzą albo Moroz). Myślę, że w UFC myślą podobnie. Tam jest maszynka, zobaczcie jak teraz promują Waterson.

 15. Ja też się boję – choć jej tego nie życzę – że będzie  chujnia i padaka. Bez nowych piersi wyglądała jak zombi robiąc wagę, a teraz będzie jeszcze ciężej…

 16. gówno będzie, dostaniesz lepę na ryj i zapomnisz co się stało, od kiedy trenujesz w USA jesteś słaba jak koza z nosa

 17. Też uważam, że nie powinna dostawać walki o pas, bo na nią w tej chwili nie zasługuje, ale niektórzy tu podchodzą do Aśki jakby była zupełnym plackiem i miała przegrać już wszystkie walki do końca kariery w UFC.

 18. Ogień to jest poza oktagonem :lol::lol::lol:

  Obecnie obowiązuje taki szyk…

  a ponieważ aktualna mistrzyni, też ma tutaj swoich oddanych fap fanów, to teraz skazani jesteśmy na miłe ich dłoniom obrazki…

 19. Obecnie obowiązuje taki szyk…

  a ponieważ aktualna mistrzyni, też ma tutaj swoich oddanych fap fanów, to teraz skazani jesteśmy na miłe ich dłoniom obrazki…

  :iamdone:

 20. Ale to jest sport zawodowy na najwyższym poziomie, tutaj nic się nie rozdaje za zasługi, albo bo coś się komuś należy.

  Bardzo bym chciał żeby Asia odzyskała pas, ale sorry ostatnie jej trzy walki o pas to były porażki, w tym dwie przed czasem.

  Niech coś wygra w 115 (może zestawić ją z Esparzą albo Moroz). Myślę, że w UFC myślą podobnie. Tam jest maszynka, zobaczcie jak teraz promują Waterson.

  ty ogladasz te walki, czy tak se piszesz zeby pisac, bo ja np. ogladam i aska przegrala tylko jedna walke przed czasem.

 21. ty ogladasz te walki, czy tak se piszesz zeby pisac, bo ja np. ogladam i aska przegrala tylko jedna walke przed czasem.

  mnie tak zastanawiają te opinie, słomkowej to chyba nikt nie ogląda, bo jeśli chodzi o "sportowe zasługi" to tylko Jessica zasługiwała na walkę o pas w pierwszym półroczu. te pozostałe dziewczyny nic nie robią, biorą jakieś doły dywizji, Suarez nadzieja dywizji najlepsze zwycięstwo nas Esparzą, co było raczej wiadomo, że wygra a i tak nie próbowała nawet stac z mniejszą Karlą, bo pewnie zostałaby ośmieszona przez nią w stójce i hajp by się skończył, walka o pas ma być po zwycięstwie nad Niną… Jak to jest możliwe że była mistrzyni była najaktywniejszą zawodniczką tej dywizji w tamtym roku?

  Taki Adesanya walczył 5 razy zanim dostał walkę o pas i to było w ciągu roku, lol, no ale to kobiece dywizje…

 22. a i tak nie próbowała nawet stac z mniejszą Karlą, bo pewnie zostałaby ośmieszona przez nią w stójce i hajp by się skończył

  Świetna zapaśniczka ma na siłę udowadniać, że jest strikerką? :DC:

 23. kobiece dywizje

  Kobiece dywizje są tak chujowe że powinny być zdelegalizowane i problem by się rozwiązał

 24. Świetna zapaśniczka ma na siłę udowadniać, że jest strikerką? :DC:

  co ma udowadniać? teraz nie ma stójki, i tyle.

 25. Aśka czuje TAKI ŁOGIEŃ, że chce usiąść i poczekać, aż jej przejdzie. Tylko czekanie i walki o pasy…bezsens totalny

 26. Gdybym czuł ogien, to chciałbym roznieść pół dywizji i wyszarpać ten pas..Ale tutaj widzę niestety bardziej ogień w oczekiwaniu na odpowiednia walkę…Nie tędy droga.

 27. Zdjęcie gościa, który małego pisiorka nakrywa marzeniem o wielkości

  (…)tylko Jessica zasługiwała na walkę o pas w pierwszym półroczu. te pozostałe dziewczyny nic nie robią,(…)

  Ileż Ci można tłumaczyć, że Andrzej to facet? Wbij to sobie wreszcie do głowy. Nie pisałem Ci, że na siłce w Rio widziałem jak pod prysznicem Andrade swojego dyndolka mył? Powyżej masz zdjęcie dość nowe, chyba widzisz, że to koleś?

 28. Gdybym czuł ogien, to chciałbym roznieść pół dywizji i wyszarpać ten pas..Ale tutaj widzę niestety bardziej ogień w oczekiwaniu na odpowiednia walkę…Nie tędy droga.

  Dla mnie to dosyć oczywiste, że po ostatniej walce, będzie ciężko, żeby wróciła do oktagonu, nie wiem w jakim świecie żyjecie, ale z tych wszystkich mistrzów z wieloma obronami to chyba tylko Aldo kontynuował karierę po utracie pasa.

  Nie wyobrażam sobie takiego Jonesa, który ma chyba 11 walk mistrzowskich i jakby stracił pas, udowadniałby forumowiczom, że jest w stanie mierzyć się z czołówką.:lol:

  Jak ktoś ma pierdyliard walk mistrzowskich to raczej nie wraca, zeby mierzyć się z jakimiś nołnejmami za 1/5 stawki.

 29. Dla mnie to dosyć oczywiste, że po ostatniej walce, będzie ciężko, żeby wróciła do oktagonu, nie wiem w jakim świecie żyjecie, ale z tych wszystkich mistrzów z wieloma obronami to chyba tylko Aldo kontynuował karierę po utracie pasa.

  Nie wyobrażam sobie takiego Jonesa, który ma chyba 11 walk mistrzowskich i jakby stracił pas, udowadniałby forumowiczom, że jest w stanie mierzyć się z czołówką.:lol:

  Jak ktoś ma pierdyliard walk mistrzowskich to raczej nie wraca, zeby mierzyć się z jakimiś nołnejmami za 1/5 stawki.

  Tutaj nie chodzi o walczenie za 1/5 stawki czy walki z nołnejmami. Tutaj chodzi bardziej o to, ze jezeli zapowiada, ze czuje ogien, to znaczy, ze jest w stanie roznieść wszystkich, ze chce walczyć, a nagle okazuje się, ze ten ogien tak nie do końca, ze ona poczeka na walkę o pas. Niech nie mówi, ze czuje ogien, zwłaszcza jak tytuł straciła Rosę, która jej nie leży. Nie jest gotowa walczyć z każdym, tylko czeka na walkę tylko o pas.

 30. Tutaj nie chodzi o walczenie za 1/5 stawki czy walki z nołnejmami. Tutaj chodzi bardziej o to, ze jezeli zapowiada, ze czuje ogien, to znaczy, ze jest w stanie roznieść wszystkich, ze chce walczyć, a nagle okazuje się, ze ten ogien tak nie do końca, ze ona poczeka na walkę o pas. Niech nie mówi, ze czuje ogien, zwłaszcza jak tytuł straciła Rosę, która jej nie leży. Nie jest gotowa walczyć z każdym, tylko czeka na walkę tylko o pas.

  no tak ale jeśli traktujesz wszystko co ludzie mówią poważnie, ja to widzę trochę inaczej, ktoś kto miałby ogień i chciał walczyć, to by o tym nie mówił, zdanie mamy podobne, tylko inaczej do tej opinii dochodzimy.

 31. no tak ale jeśli traktujesz wszystko co ludzie mówią poważnie, ja to widzę trochę inaczej, ktoś kto miałby ogień i chciał walczyć, to by o tym nie mówił, zdanie mamy podobne, tylko inaczej do tej opinii dochodzimy.

  Masz racje, wchodzę i walczę i pokazuje ten ogien. Ja tutaj widzę chęć atencji i zbudowania otoczki, żeby  przekonac włodarzy, ze tylko walka o pas ma sens.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.