Fot: Esther Lin / MMAFighting

Joanna Jędrzejczyk, która postanowiła zrobić sobie przerwę od startów, jest już gotowa na powrót do oktagonu UFC. Na razie jednak jeszcze nie wiadomo kiedy, z kim i gdzie zawalczy ponownie Polka. W planach Asi nadal jednak jest starcie o tytuł mistrzowski, o czym powiedziała w programie Pytanie na śniadanie.

Schodzę znowu do 52 kilogramów i czekam na walkę o tytuł mistrzowski. Musimy się uzbroić w cierpliwość. Jestem w UFC. Nadal walczę. Jestem gotowa.

Joanna Jędrzejczyk dodała również, że okres bez walk był dla niej świetnym czasem, w którym mogła szlifować swoje umiejętności.

Po walce z Shevchenko zdecydowałam się na to, aby zrobić sobie przerwę. Chciałam się uczyć. Jak skaczesz z obozu na obóz, co trzy, cztery miesiące walczysz, to nie masz czasu się uczyć. Skupiasz się na przeciwniczce i na tym co musisz zrobić pod nadchodzącą walkę. Teraz poświęciłam czas na naukę i rozwój. Na wyczyszczenie ciała i umysłu. Ja czuję taki ogień, że boję się co będzie jak wejdę do oktagonu ponownie.

3 KOMENTARZE

  1. Jeszcze na fejsie jeszcze takie trollowanie "Powrót Joanny Jędrzejczyk na tron?"… ; DNo, zobaczymy jak to będzie. Serduchem za Aśką, ale rozum mówi żeby się dwa razy zastanowić : P

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.