Będziesz leżał, będziesz bity, będziesz płakał. Te sześć słów w Polsce zna już każdy fan mieszanych sztuk walki. Wszystko zmierza jednak w kierunku tego, aby powiedzenie Mirosława Oknińskiego obiegło również cały świat.

W styczniu trener Michała Oleksiejczuka (14-3) opublikował na swoim profilu na Instagramie film, w którym zapowiedział wygraną swojego podopiecznego w wiadomy sposób.

Nagranie dotarło do Jimmy’ego Crute’a (10-1), z którym w najbliższej walce zmierzy się Michał Oleksiejczuk.

„The Brute” w piątek odpowiedział na nagranie Oknińskiego, zapowiadając swoje zwycięstwo w podobny sposób. Co ciekawe, Crute skorzystał z pomocy swojego znajomego, który przetłumaczył treść na język polski.

„Będziesz sprowadzany do parteru, będę wyciskał z ciebie wszystkie sterydy, będziesz sikał”

Walka Oleksiejczuk vs Crute odbędzie się na gali UFC on ESPN+ 26, 22 lutego w Auckland w Nowej Zelandii. Starcie poprzedzi główny pojedynek tego wydarzenia.

Dla Polaka będzie to piąty występ w organizacji UFC. W debiucie Oleksiejczuk pokonał Khalila Rountree, jednak później wynik starcia został zmieniony na „no contest”. W dwóch kolejnych pojedynkach reprezentant naszego kraju znokautował Giana Villantego i Gadzhimurada Antigulova. We wrześniu 2019 roku podopieczny Mirosława Oknińskiego przegrał pierwszą walkę od blisko pięciu lat, zostając poddanym przez Ovince’a St. Preux.

Crute wyjdzie do klatki po przegranej, którą poniósł z rąk Mishy Cirkunova. Wcześniej „The Brute” pokonywał Sama Alveya czy Paula Craiga. Kontrakt z UFC zdobył podczas Dana White’s Contender Series 2018, wygrywając w pierwszej rundzie z Chrisem Birchlerem.

Zobacz również:
-> Anderson o starciu z Błachowiczem: To moja walka mistrzowska
-> Błachowicz przed walką z Andersonem: Postaram się nauczyć go szacunku

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.