Corey Anderson nie zamierza wybiegać w przyszłość. Aktualny rywal Jana Błachowicza skupia się na pojedynku z Polakiem, do którego dojdzie już w ten weekend na UFC w Rio Rancho. W wywiadzie dla MMA Junkie Anderson wypowiedział się na temat starcia z Błachowiczem i potencjalnej walki z mistrzem dywizji, Jonem Jonesem.

W tym momencie mojej kariery walka jest po prostu walką. Jak tylko podpiszę kontrakt to martwimy się o kolejnego rywala i tylko i wyłącznie o niego. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby go zdominować.

Teraz martwię się tylko sobotą, tylko Janem Błachowiczem. To moja walka mistrzowska. To moja walka o tytuł mistrzowski. Mam 5 rund, aby pokazać swoje umiejętności. Co stanie się później to się stanie. Nie mogę siedzieć i zastanawiać się czy dostanę walkę o pas mistrzowski jeśli wygram ten pojedynek. Jon Jones gada przecież o kategorii ciężkiej. Gada o rewanżu z Reyesem. Narzucamy na siebie jakieś różne presje i wybijamy się ze swojego nastawienia na walkę.

Nie będę nikogo udawał. Mam nadzieję, że Jon będzie miał dobre miejsca i zobaczy dobre widowisko.

Corey wypowiedział się także o pierwszej walce z Błachowiczem.

Wiele osób nie wie, że kiedy walczyliśmy pierwszy raz to miałem tylko 1.5 roku doświadczenia. Mój rekord wynosił 5-1. Wchodziłem do domu TUF z rekordem 3-0, mając za sobą 6 miesięcy doświadczenia. Nasze pierwsze starcie było moją trzecią walką w UFC, miałem rekord 5-1, teraz mam 14-4.

Kiedy wtedy przygotowywałem się do walki to mierzyłem się z całkowicie innym rywalem. Teraz walczę z kimś, kogo nigdy nie widziałem. Minęło 5 lat – to połowa dekady. Wiele rzeczy się zmieniło. Dla mnie to nowy rywal. Nowa perspektywa. Jego nastawienie mentalne jest inne.

UFC w Rio Rancho odbędzie się w ten weekend. Jon Jones, aktualny mistrz kategorii półciężkiej, ma być gościem podczas tej gali. Pełna rozpiska wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: ZAWODNICY UFC TYPUJĄ DRUGĄ WALKĘ BŁACHOWICZA Z ANDERSONEM
ZOBACZ TAKŻE: BŁACHOWICZ – JESTEM LEPSZY OD ANDERSONA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.