Jan Błachowicz już w ten weekend na UFC w Rio Rancho będzie miał okazję do zrewanżowania się Coreyowi Andersonowi za przegraną z września 2015 roku. Tym razem stawka pojedynku jest większa – możliwe, że wygrany zdobędzie szansę na walkę o tytuł mistrzowski z Jonem Jonesem. Błachowicz w wywiadzie dla MMA Junkie wypowiedział się na temat drugiego starcia z Andersonem.

Tym razem nie mam „jetlaga”, nie jestem zmęczony podróżą samolotem. Mój organizm jest w dobrej kondycji. W pierwszej walce po 2 minutach byłem wycieńczony, ale dałem radę przewalczyć do końca pojedynku i ma to dla mnie wartość. Teraz jestem w dobrej formie. Przyleciałem do Rio Rancho ponad 2 tygodnie temu, nie ma „jetlaga”. To będzie całkowicie inny pojedynek. Myślę jednak, że Corey będzie chciał robić to samo. Będzie boksował, aby ostatecznie mnie obalić i kontrolować z góry.

Moim zdaniem on nie ma dla mnie szacunku. Pokonał mnie w naprawdę łatwym stylu w pierwszej walce, ale po tym pojedynku zmieni o mnie zdanie. Postaram nauczyć się go szacunku w tym starciu… Najlepszym sposobem byłby nokaut, a potem zawalczę o tytuł mistrzowski.

W pierwszej walce Anderson wygrał przez decyzję sędziowską, we wrześniu 2015 roku. Obaj zawodnicy rozwinęli się od tamtej pory w oktagonie UFC. Pojedynek Błachowicza z Andersonem będzie główną atrakcją gali w Rio Rancho. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: BŁACHOWICZ STANIE PRZED ŻYCIOWĄ SZANSĄ NA GALI W RIO RANCHO

13 KOMENTARZE

  1. Jano na prawdę tak powiedział? Brzmi trochę dziwnie, powinno być postaram się nauczyć go , bo nauczyć się to raczej od kogoś, ale na żywo zawsze lekki stres to można się zagalopować, pogubić. Chociaż to przecież dla Junkie więc Jano nie mógł tak powiedzieć bo raczej po polsku tam nie mówią

  2. Licze na to ze Jano trafi go jak Manuwa

    aż mi się przykro robi jak pomyślę jaki zjazd formy zanotował poster boy od czasu nokautu na coreyu :jon:

  3. aż mi się przykro robi jak pomyślę jaki zjazd formy zanotował poster boy od czasu nokautu na coreyu :jon:

    Lekkim lewym sierpowym go załatwił…… Nie pamiętam tej walki oby z Janem też musiał się tak cofać to  i Jana ręką go znajdzie

  4. aż mi się przykro robi jak pomyślę jaki zjazd formy zanotował poster boy od czasu nokautu na coreyu :jon:

    To przez wpierdol od Janka

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.