Valentina Shevchenko pokonała w boju mistrzowskim Joannę Jędrzejczyk i podczas gali UFC 231 wywalczyła pas kategorii muszej. Podczas spotkania z mediami po starciu z Polką powiedziała, że cieszy się, iż mogła wywalczyć pas w takim właśnie pojedynku.

Joanna pokazała wszystko czego się po niej spodziewałam. Wiedziałam, że to będzie dobra i twarda walka, ponieważ ona jest twardą zawodniczką i łatwo się nie poddaje. Cieszę się, że zdobyłam pas tocząc bój w takiej właśnie walce. W walce, w której można zmierzyć się z prawdziwym rywalem, a nie z jakimkolwiek przeciwnikiem. Gdy zdobywasz pas w prawdziwej walce, wówczas możesz faktycznie udowodnić, że jesteś prawdziwymi mistrzem.

Shevchenko powiedziała również, że nie zamierza robić sobie dłuższej przerwy od walk.

Nie dbam o to, kto będzie moją następną rywalką. Jestem gotowa na każdą. Chcę bronić pasa tak wiele razy, jak tylko będę mogła. Jestem zdrowa. Nie mam żadnych poważnych kontuzji, chcę więc szybko wrócić do pracy. Nie chcę tracić czasu i przetrzymywać pas przez rok nie robiąc nic więcej. Chcę akcji. To dla mnie najważniejsze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.