Joanna Jędrzejczyk. Fot. instagram.com/joannajedrzejczyk

Chociaż na początku lipca pojawiły się informacje mówiące o tym, że Joanna Jędrzejczyk ma w październiku zmierzyć się z Michelle Waterson, oficjalnie nic jeszcze nie zostało potwierdzone. W najnowszym wywiadzie dla Gazety Wyborczej z Olsztyna, Jędrzejczyk powiedziała jednak, że jest też szansa, aby zobaczyć ją w klatce już pod koniec sierpnia.

Negocjuję warunki walki, która miałaby się odbyć pod koniec sierpnia.

Na 31 sierpnia UFC ma zaplanowaną galę w Chinach, podczas której Jessica Andrade po raz pierwszy stanie do obrony pasa wagi słomkowej i zmierzy się z Weili Zhang.

Jędrzejczyk nie wyklucza jednak innego terminu swojej walki.

Mam nadzieję, że niebawem wszystkich poinformuję o szczegółach. Jeśli nie będę walczyć w sierpniu, prawdopodobnie pojawię się w oktagonie późną jesienią.

Jędrzejczyk po swojej ostatniej walce zrobiła sobie dłuższą przerwę od startów, ale nie chce też czekać zbyt długo na ewentualną szansę walki o pas.

Dana White, szef UFC, obiecywał mi walkę o mistrzostwo w wadze słomkowej, ale nie chcę czekać do lutego lub marca 2020 roku na starcie z Jessiką Andrade, bo byłaby to zbyt długa przerwa.

17 KOMENTARZE

 1. @klocuniek zadna sensacja, sama sie do tego przyznala 🙂 za to wstawila dzisiaj zdjecia z chicago i jest tak wielka, ze nie wiem w jakiej wadze ona chce walczyc w sierpniu.

 2. Dana White, szef UFC, obiecywał mi walkę o mistrzostwo w wadze słomkowej, ale nie chcę czekać do lutego lub marca 2020 roku na starcie z Jessiką Andrade, bo byłaby to zbyt długa przerwa.

  :śmiech:

 3. Jak Jessica obroni pas, bo wcale nie jest powiedziane, że obroni. Może UFC da jej jakiś tymczasowy? :jjsmile:

  PS

  Chwała dobrym chirurgom :conorsalute::frankapprove::gabi_much_love:

 4. Walka o tytuł się wykoleiła lol, ciekawe kto zawalczy w Chinach? Ale jeśli Asia jest poważna, to zawalczy z tą Waterson, bo tutaj zostało 6-7 tygodni i zbijanie wagi…:travolta:

 5. UFC robi walkę o pas, żeby uświetnić mma w Chinach…Chińczycy zakazują walk zawodnikom z tatuażami…:deniroclap:

 6. Walka o tytuł się wykoleiła lol, ciekawe kto zawalczy w Chinach? Ale jeśli Asia jest poważna, to zawalczy z tą Waterson, bo tutaj zostało 6-7 tygodni i zbijanie wagi…:travolta:

  Czytanie ze zrozumieniem: promotorzy nie chcą już brać zawodniczek z dziarami, bo trzeba dbać o to żeby je zakryć. Dżesik dostanie rasza i bedzie git.

 7. Czytanie ze zrozumieniem: promotorzy nie chcą już brać zawodniczek z dziarami, bo trzeba dbać o to żeby je zakryć. Dżesik dostanie rasza i bedzie git.

  Widziałeś jej dziary?

 8. Walka o tytuł się wykoleiła lol, ciekawe kto zawalczy w Chinach? Ale jeśli Asia jest poważna, to zawalczy z tą Waterson, bo tutaj zostało 6-7 tygodni i zbijanie wagi…:travolta:

  Co kurwa? :joe::razz:ociesznymirek:

  Ale przecież już były gale w Chinach i jakoś problemu z tym nie było, a co drugi wydziarany walczył

 9. Walka o tytuł się wykoleiła lol, ciekawe kto zawalczy w Chinach? Ale jeśli Asia jest poważna, to zawalczy z tą Waterson, bo tutaj zostało 6-7 tygodni i zbijanie wagi…:travolta:

  To Jędrzejczyk też by tam nie zawalczyła. Chyba że zakryje…

 10. Walka o tytuł się wykoleiła lol, ciekawe kto zawalczy w Chinach? Ale jeśli Asia jest poważna, to zawalczy z tą Waterson, bo tutaj zostało 6-7 tygodni i zbijanie wagi…:travolta:

  Różal nie podbije chińskiego rynku

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.