kelvin gastelum jarred cannonier

Jared Cannonier (MMA 13-4), który podczas gali UFC 248 miał początkowo zawalczyć z Robertem Whittakerem (MMA 20-5), po tym jak były mistrz wycofał się z walki, nadal nie ma rywala.

Zobacz również: „Muszę nieco zwolnić” – Robert Whittaker o wycofaniu się z UFC 248

Cannonier, w oczekiwaniu na to aż UFC zapewni mu nowego przeciwnika, postanowił zaproponować rywala, z którym chciałby zawalczyć i napisał o tym w mediach społecznościowych.

Do UFC 248 pozostało 5 tygodni, a ja nadal nie mam rywala. Robert Whittakre nie da rady. Darren Till nadal się zastanawia. Ludzie pytają mnie co robić, czy kupować bilety i planować wyprawę do Vegas. Mick Maynard, Dana White, UFC, jeśli Darren nie będzie walczył, a Yoel Romero po dwóch przegranych dostał walkę o pas, to dajcie mi Kelvina Gasteluma i zróbmy starcie, które wyłoni pretendenta. Czekam z drżącym sercem.

https://www.instagram.com/p/B7_YPSUJN9t/?utm_source=ig_embed

Kelvin Gastelum (MMA 15-5, 1NC) ostatni raz walczył w listopadzie 2019 roku i przegrał wówczas z Darrenem Tillem. Wcześniej został pokonany przez Israela Adesanyę.

 

13 KOMENTARZE

 1. Kelvin we formie to druga siła tej kategorii aktualnie. Test lepszy, dla Jareda, nawet niż Robert jak ten moment. Chciałbym Kelvina z Romero albo z Costa zobaczyć.

 2. Kelvin we formie to druga siła tej kategorii aktualnie. Test lepszy, dla Jareda, nawet niż Robert jak ten moment. Chciałbym Kelvina z Romero albo z Costa zobaczyć.

  "Kelvin we formie to druga siła tej kategorii aktualnie."

  :werdum:

 3. Darren Till nadal się zastanawia.

  Ten nad czym się znów zastanawia jak nie strach przed Romero to z Cannonierem wybrzydza. Szkoda Killa Gorilli jak dostaje gość po przegranych TS, inny wypada, a jeszcze inni nie chcą z nim walczyć.

 4. "Kelvin we formie to druga siła tej kategorii aktualnie."

  :werdum:

  To powiedz mi jakie jest Twoje zdanie. Uważam, że Kelvin w dyspozycji z walki z Izzym skonczylby Tilla. Niestety to co jak sea level Cain, jak ma formę kończy prawie wszystkich, bez formy może przegrać decyzję z każdym.

 5. To powiedz mi jakie jest Twoje zdanie. Uważam, że Kelvin w dyspozycji z walki z Izzym skonczylby Tilla. Niestety to co jak sea level Cain, jak ma formę kończy prawie wszystkich, bez formy może przegrać decyzję z każdym.

  Mcgregor w formie Alvareza kończy khabiba. Porier w formie z Maxem kończy Khabiba. Tak można mówić w kółko. Albo masz pewne umiejętności albo ich nie masz. Wiadomo jest masa czynników, Kevinowi po prostu nie chciało sie. Podszedł do tej walki od niechcenia. Till go tylko na dystans trzymał i wygrał. A to Till powinien być bardziej,, spalony,, po dwóch brutalnych przegranych a nie Gastelum po wojnie z Israelem. Stracił wiele zdrowia, ale miał swoje momenty. Dał dobra walke to fakt, ale teraz przegrał. Więc ja staram się na zawodnika przez pryzmat ostatniej walki patrzeć. Może z Izzym miał życiowa formę i to nigdy nie wróci, niewiadomo.

 6. To powiedz mi jakie jest Twoje zdanie. Uważam, że Kelvin w dyspozycji z walki z Izzym skonczylby Tilla. Niestety to co jak sea level Cain, jak ma formę kończy prawie wszystkich, bez formy może przegrać decyzję z każdym.

  Z formą nie skończy każdego bez jaj, a bez formy właśnie widzieliśmy z Tillem co było.

 7. „This is me waiting to hear back.„

  ”Czekam z drżącym sercem.”

  Chyba muszę na jakiś kurs angielskiego się zapisać…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.