Jan Błachowicz odpowiedział za pośrednictwem Twittera na ostatnie słowa Daniela Cormiera. W rozmowie z Arielem Helwanim, „DC” stwiedził, że zawiódłby się, gdyby zestawiono Jona Jonesa z reprezentantem naszego kraju. Na reakcję Polaka długo nie trzeba było czekać.

„Jeśli to byłby zawód, to jak poczułbyś się, gdy pokonam twojego arcywroga, którego nie byłeś w stanie pokonać dwukrotnie?”

Aktualnie nie wiadomo, jak potoczą się sprawy na szczycie kategorii półciężkiej w kolejnych tygodniach. W ostatnich dniach Jon Jones mocno nalegał na walkę z Francisem Ngannou, jednak pomysł ten ostatecznie odrzucił, wskazując Błachowicza jako swojego kolejnego rywala. Słowa te potwierdził również menedżer „Bonesa”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Menedżer Jona Jonesa potwierdza! „Powiedział, że Błachowicz jest następny”

To nie pierwszy raz, gdy „DC” atakuje Błachowicz. Cormier odniósł się kiedyś do walki Polaka z Alexandrem Gustafssonem, po której skrytykował Szweda za potrzebę schodzenia do parteru w starciu z Janem Błachowiczem. Na słowa te już wtedy mocno zareagował najlepszy polski półciężki.

„Dzięki za twój „szacunek”! Prawda jest taka… że jeśli zawalczyłbym z tobą… zszedłbyś po sprowadzenie… na kolanach już w szatni.”

Co ciekawe, na początku 2020 roku Cormier w całkowicie innych słowach wypowiadał się na temat Błachowicza. Po znokautowaniu Coreya Andersona Amerykanin powiedział, że Polak powinien zmierzyć się z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

ZOBACZ TAKŻE: Daniel Cormier: „Niech Jan Błachowicz walczy z Jonem Jonesem”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.