Israel Adesanya odpowiedział kpiąco na wyzwanie Tyrona Woodley`a, mówiąc byłemu mistrzowi wagi półśredniej UFC że jedyne w czym ten może go pokonać to rapowa bitwa.

Kilka dni temu były mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley ujawnił swoje plany przejścia do wyższej kategorii wagowej po tym gdy odzyska już mistrzowski pas i wyczyści dywizję z pretendentów. Były mistrz celuje w super walkę z niepokonanym mistrzem dywizji średniej, Israelem Adesanya.

„T-Wood” stwierdził, że walka z Israelem Adesanyą leży mu stylistycznie ze względu na strach mistrza wagi średniej przed zawodnikami z mocnym uderzeniem, podając jako przykład słabego występu Adesanyi w oktagonie przeciwko Romero na gali UFC 248:

„Nie sądzę, żeby był tak zajebisty, jak wszyscy mówią. Myślę, że jest świetny, ale wszyscy o nim mówią jakby był jakimś fenomenem. Widziałem pewne braki w jego grze w walce z Gastelumem, którego ja rozjechałem. Widziałem pewne braki w walce z Yoelem Romero. Israel boi się zawodników z mocnym ciosem. To co mnie łączy z Yoelem to mocny cios i dynamika. Wyglądało to tak, jakby w ogóle nie był w stanie sobie z tym poradzić.”

Adesanya nie potrzebował dużo czasu żeby by odpowiedzieć na wyzwanie Woodleya przypominając mu jego własny słaby występ w klatce przeciwko Kamaru Usmanowi na gali UFC 235:

„Lol, zobacz jakie mam problemy. Wooodley nie był w stanie poradzić sobie nawet z jednym Nigeryjskim Koszmarem Usmanem gdy ten walczył na 30% swoich możliwości. Usiądź chłopcze zanim spiorę ci tyłek”

W kolejnym wpisie Adesanya zażartował z umiejętności raperskich Woodleya i przypomniał mu, że kiedyś będzie musiał odpowiedzieć za swoje słowa:

Mój kwadratowy ziomku, jedyne w czym możesz mnie pokonać to rapowa bitwa (może) lol. Rozpoznaje twoje ambicję, robisz to samo co ja z moimi planami przejścia do wyższej wagi, jestem zaszczycony. Po prostu pamiętaj o tym, że kiedyś się spotkamy a do tej pory poznałeś. tylko moją dobrą stronę.

Zobacz również:

 

 

 

Poniżej jeden z rapowych kawałków byłego mistrza wagi półśredniej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.