Iskry na linii Whittaker-Adesanya podczas letniej konferencji prasowej

Jak już informowaliśmy, do walki unifikacyjnej Roberta WhittakeraIsraelem Adesanyą  dojdzie podczas UFC 243. Panowie spotkali się już nawet „twarzą w twarz” podczas letniej konferencji prasowej UFC i widać, że między nimi iskrzy. Być może jest to spowodowane słowami, którymi wymieniali się podczas wydarzenia. Najlepsze momenty znajdują się poniżej.

Ostatnie 18 miesięcy było szalone. W lutym 2018 roku podpisałem kontrakt z UFC, stoczyłem 6 walk i jestem mistrzem. Nie mogę tego powiedzieć o nim. Walczył dwa razy w przeciągu ostatnich 3 lat. Ja byłem ciągle zajęty, przez ostatnie 4 miesiące troche mogłem odpocząć. Robert gadał coś sobie w mediach, jestem zmotywowany, gotowy- mówi Israel.

Whittaker stwierdził, że sam nie wie, w jaki sposób sprawił, że jego rywal jest na niego zły.

To świetny zawodnik. Jest niebezpieczny, nie wiem, kiedy ja bym za dużo kur$% gadał. Nie wiem, co zrobiłem, że go tak zdenerwowałem. To będzie wojna, wyniszczenie. Prawdą jest, że biłem się tylko dwa razy przez ostatnie dwa lata. Byłem chory, nie mogłem nic z tym zrobić.

W tym momencie wtrącił się „The Last Stylbander”.

Nigdy nie uciekam. Mogłem się wycofywać. Przy ostatniej walce miałem rozje$#%^ kolano, mogłem powiedzieć, że nie walczę, ale ja nigdy się nie cofam.

Co więcej, Adesanya ostrzegł mistrza, aby pozostał w pewnym kręgu i nie przekraczał linii. Dodatkowo wypomniał mu posty, które umieścił w mediach społecznościowych.

Zostań na swojej linii. On nigdy nie pier#$%^ głupot, ale nagle zaczął wrzucać memy do internetu. Wiesz co? Zachowaj tę energię. Nic więcej ci nie potrzeba. Rób, co masz robić.

„Reaper” natychmiast odpowiedział.

Nic chol#$% nie gadałem. Umieściłem jeden obrazek, właściwie to podałem go dalej, bo to nie ja jestem autorem, przepraszam cię.

Link do całej letniej konferencji:

23 KOMENTARZE

 1. Robert, kurwa ja wiem, że ty jesteś normalnym typem, człowiekiem, za to cię szanuje, ale nie możesz dać sobą pomiatać jakiemuś nowozelandzkiemu izraelowi z afyrki. :matt:

  War Robert, wyjaśnij dickbendera.

 2. Podoba mi się styl Adesanya ale woda sodowa uderzyła mu do głowy. Spodziewam się że jezeli nawet to nie będzie Robert w następnym pojedynku to prędzej czy później ktoś go posklada.

 3. Gdzie Whittaker gadał coś na syjonjstycznego wyginacza wiatrów? Serio pytam, bo jedyne niusy jakie czytam z udziałem Roberta, to doniesienia o tym, że rozjebał kolano, jelito mu wypada czy przeszedł jakąś operację. Na pewno zapamiętałbym jakiś trashtalk z jego strony w tym zagęszczaniu hiobowych wieści o jego zdrowiu.

 4. To aż tak brzydkie słowo, że trzeba cenzurować? :joe:

  Może jakiś mahonek, czy inny fejmma przeczyta i wychowanie gówniaka w pizdu::really::

  Mam nadzieje, że Robert nawkłada srogich sęków w tę chudą, czarną dupę:antonio:

 5. Najlepsze z tej konfy było to jak Maksiu pompował z DC, takie prztyczki w nos, ale z miłością:gabi_much_love:

  Wszyscy klasa i szacunek (szczególnie Robert), a tu nagle taki izrael: nieudolny trashtalk, kilogram biżuterii i antygwałty na nogach :facepalm:

  Pasował tam jak słuchawka do ucha kabiba.

 6. Gdzie Whittaker gadał coś na syjonjstycznego wyginacza wiatrów? Serio pytam, bo jedyne niusy jakie czytam z udziałem Roberta, to doniesienia o tym, że rozjebał kolano, jelito mu wypada czy przeszedł jakąś operację. Na pewno zapamiętałbym jakiś trashtalk z jego strony w tym zagęszczaniu hiobowych wieści o jego zdrowiu.

  zamieścił mema na instagramie (nie stworzył go):

 7. podał dalej mema na instagramie (nie stworzył go):

  I tyle? Serio? Co tak kurwa obraziło tego żydomurzyna? Urojenia jakieś ma patyczak.

 8. I tyle? Serio? Co tak kurwa obraziło tego żydomurzyna? Urojenia jakieś ma patyczak.

  na siłe sie przypierdala pozer w chui, a Robert go przeprosił za to na konfie. Klasa

 9. Trzeba się naprawdę mocno starać żeby w XXI wieku nie miec uprzedzeń do murzynków z WakaWaka Africa.

  Do pełni spierdolenia trzeba by jeszcze Kolbe opierdolić czarna farbą i mamy dream team.

 10. Robercika teraz porownac z takim Masvidalem. Jeden przeprasza za jakiegos beznadziejnego mema a 2 chce zabic goscia w klatce i to prawie robi. Wiem ze Robercik to spokojny typ ale kurwa bez przesady. 2 sprawa jakby Israel stoczyl dwa 5- rundowe wojny z kubanskim czolgiem to tez moglby miec tyle walk w roku co Robert.

 11. Też miałem zapytać, o co ten Izrael tak beczy, czy Robert mu coś poważnego zrobił (jak np. okaleczył jego ojca za pomocą akordeonu), a ja po prostu przegapiłem, więc dzięki. Teraz już widzę, że powód miał śmiechu warty nawet w dzisiejszej dobie internetowych płaczek i pieniaczy. Może to przez te łańcuchy na szyi tak cierpi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.