Affliction

Trochę informacji o debiucie Affliction. Jak już pisaliśmy walki będą odbywały się w ringu, zasady będą zgodne z Unified Rules of MMA, więc dozwolone będą uderzenia łokciami. Walki będą prezentowane przez Micheala Buffera, a między pojedynkami widzowie zobaczą występ zespołu Megadeth. Relację telewizyjną poprowadzi trójka Frank Trigg, Jay Glazer oraz Big John McCarthy.

UFC

Kolejnym miastem po Chicago (UFC 90), do którego zawita UFC może być Portland gdzie najprawdopodobniej odbędzie się UFC 91 w listopadzie.

Jess The Joker Liaudin (MMA 12-10, UFC 2-2) ujawnił na swoim myspace, że jego kolejnym przeciwnikiem będzie Szwed David Bielkheden (MMA 12-6, UFC 0-1). Pojedynek odbędzie się w wadze lekkiej.

Podczas UFC 86 wpływy z biletów wyniosły dokładnie $3’350’730, z 10’990 biletów 9’630 były opłaconymi wejściówkami. Podczas TUF 7 Finale wpływy wyniosły $495’350, a z 1’853 biletów 1’566 zostało opłaconych.

Dream

Denis Kang nie wystąpi na Dream 5. Zawodnik przygotowywał się do występu na tej gali, jednak japońskim promotorom nie udało się znaleźć dla niego odpowiedniego przeciwnika. Kang kolejną walkę stoczy 31 sierpnia w koreańskiej organizacji Spirit MC, gdzie będzie bronił tytułu mistrza wagi średniej przeciwko Jae Young Kimowi (MMA 10-5).

Inne

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Ricco Rodriguez (Boks 1-1) przegrał we wtorek profesjonalną walkę bokserską. Jego przeciwnikiem był Chad Davis (Boks 1-1), 4-rundowa walka była nudna, a Ricco wniósł do ringu 270 lbs (122 kg).

9 KOMENTARZE

  1. ricco,teraz arlovski…co sie dzieje?co im odbija na pkt.boksu to sa fighterzy mma i w tym powinni siedziec

  2. akurat w przypadku Ricco to chyba raczej ciułanie kasy a nie poważna kariera

  3. myślisz ze w przypadku arlovskiego jest inaczej?bo ja uwazam ze nie…wiadomo ze w boksie siano jest wieksze i to sporo

  4. w przypadku Arlovskiego chodzi o zarabianie pieniędzy, a w przypadku Ricco o ciułanie kasy 🙂

  5. Wg mnie to jednak zarówno Arlovskiemu jak i Rodriguezowi zdecydowanie bliżej do większego siana w MMA aniżeli w boksie. A co do kasy to owszem większe jest w boksie ale na bardzo, bardzo wysokim poziomie, nieosiągalnym zarówno dla Andrieja jak i dla Ricco.

  6. He, dzisiaj czytam sobie sherdoga i okazuje się, że nasz „ulubieniec” Tim Silvia stwierdził, że gdyby w boksie było większe siano to zostałby zawodowym bokserem. A no i oczywiście twierdzi, że jest w stanie pokonać każdego boksera wagi ciężkiej na świecie. Pogratulować pewności siebie 😉 . Może lepiej niech zajmie się tym profesjonalnym boksem? Przynajmniej nie oglądalibyśmy jego dziadowskich walk.

  7. tak prawdę mówiąc jak patrzę na walki Valueva, który niedługo prawdopodobnie zostanie po raz kolejny mistrzem świata, to myślę, że przy obecnej mizerii w królewskiej wadze akurat Tim miałby spore szanse.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.