Chociaż na razie nie wiadomo czy Georges St. Pierre powróci jeszcze kiedyś do oktagonu UFC, sam zawodnik bywa często o to pytany. Niedawno powiedział, że jedną z ciekawych dla niego opcji mogłoby być starcie ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem, ale zaznaczył również, że nie sądzi, aby UFC chciało takiej walki.

W najnowszej rozmowie z serwisem Sportsnet powiedział również, że aktualnie nie myśli o podpisaniu kontraktu na kolejną walkę.

Nie mówiłem, że to zrobię, że zawalczę z Conorem lub Khabibem. Ludzie pisali o o tym w taki sposób, żeby sprzedać swoje artykuły. Tak to już dziś działa. Nie chcę teraz podpisywać kontraktu na walkę. Nie chcę się do czegoś zobowiązywać. W chwili kiedy to zrobię, rozpocznie się mentalna wojna. Chcę wrócić dla dobrej walki. Dla walki, w której zwycięstwo wniesie coś do mojego dziedzictwa. Muszę tak na to patrzeć, bo dziś walcząc mam znacznie więcej do stracenia, niż do zyskania.

GSP odniósł się również do słów Dany White’a, który powiedział niedawno, iż jego zdaniem Georges nie będzie już więcej walczył.

Już poprzednio Dana mówił, że nie wrócę do oktagonu. On robi to co najlepsze dla jego biznesu, a ja to co najlepsze dla mojego.

12 KOMENTARZE

 1. GSP zaczyna mnie wkurwiać, kiedyś wojownik dzisiaj kalkulator zamiast mózgu. A przecież to na jelita zachorował.

 2. GSP zaczyna mnie wkurwiać, kiedyś wojownik dzisiaj kalkulator zamiast mózgu. A przecież to na jelita zachorował.

  Ci co za długo zostają wojownikami rozmieniają się na drobne. GSP jest od nich mądrzejszy

 3. GSP zaczyna mnie wkurwiać, kiedyś wojownik dzisiaj kalkulator zamiast mózgu. A przecież to na jelita zachorował.

  Nie wiesz jelita= drugi mózg. Tak mówią dietetycy i lekarze :fjedzia:

  Ci co za długo zostają wojownikami rozmieniają się na drobne. GSP jest od nich mądrzejszy

  Dokładnie tu widać prawdziwą mądrość życiową.

  GSP > Fiodor Belfort Pająk itd

 4. Dla walki, w której zwycięstwo wniesie coś do mojego dziedzictwa.

  W grę wchodzi tylko zwycięstwo, zatem Tyron Lakent Woodley dopada.

  :gsp:

 5. Dajcie żyć GSP, na tle Bispinga wyglądał słabo, on już nie ma czego szukać w UFC, nastała nowa generacja zawodników którzy go robią przed czasem do jednej bramki jak dzieciaka.

  Czy to będzie lightweight czy welterweight to do top 10 nie ma nawet podjazdu, era GSP się skończyła już dawno dawno temu 🙂 żeby tylko nie skończył jak BJ Penn..

 6. Dajcie żyć GSP, na tle Bispinga wyglądał słabo, on już nie ma czego szukać w UFC, nastała nowa generacja zawodników którzy go robią przed czasem do jednej bramki jak dzieciaka.

  Czy to będzie lightweight czy welterweight to do top 10 nie ma nawet podjazdu, era GSP się skończyła już dawno dawno temu 🙂 żeby tylko nie skończył jak BJ Penn..

  Po czterech latach przerwy pokonał mistrza wagi średniej przed czasem, na podstawie tego piszesz że dostałby lanie od top 10 wagi lekkiej i półśredniej? Gratuluje dedukcji.

  :beczka:

 7. Po czterech latach przerwy pokonał mistrza wagi średniej przed czasem, na podstawie tego piszesz że dostałby lanie od top 10 wagi lekkiej i półśredniej? Gratuluje dedukcji.

  Bisping? A co to za mistrz, jaja sobie robisz czy marnie prowokujesz? Najsłabszy mistrz w historii UFC, który zupełnie przypadkiem wygrał z Rockholdem, tylko dlatego, że ten go zlekceważył.

 8. Bisping? A co to za mistrz, jaja sobie robisz czy marnie prowokujesz? Najsłabszy mistrz w historii UFC, który zupełnie przypadkiem wygrał z Rockholdem, tylko dlatego, że ten go zlekceważył.

  Nawet jeśli dla ciebie Bisping jest bumem to i tak w chwili walki był w top 5 tej dywizji czy tobie się to podoba czy nie.

 9. GSP odniósł się również do słów Dany White'a, który powiedział niedawno, iż jego zdaniem Georges nie będzie już więcej walczył.

  Już poprzednio Dana mówił, że nie wrócę do oktagonu. On robi to co najlepsze dla jego biznesu, a ja to co najlepsze dla mojego.

  :DC:

  Pięknie zaorany Danka:applause: Rób mistrzu to co uważasz za słuszne, swoje już zrobiłeś i teraz masz karty w rękach:boss:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.