esparza zhang jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk planuje powrót do klatki UFC w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na razie nie wiem z kim się w niej zmierzy, ale jest otwarta na walki, które dadzą jej ponowną szansę starcia o pas.

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, już od pewnego czasu zapowiada powrót do startów po prawie dwuletniej przerwie od walczenia. W ostatnim boju Jędrzejczyk zmierzyła się z Weili Zhang i przegrała z nią na punkty po efektownym i wyrównanym boju. Joanna nie zamyka drzwi do rewanżu z Zhang, o czym powiedziała w rozmowie dla serwisu South China Morning Post.

Ona może być następna, ale sama jeszcze nie wiem. Nie wiem w jakim stopniu walka z nią może mnie przybliżyć do starcia o pas.

Zapytana natomiast o starcie z Carlą Esparzą, Joanna odpowiedziała:

To byłaby interesująca walka. Mamy dobrą wspólną historię. Ona czeka na walkę o pas.
Nie wiadomo co się wydarzy.

Jędrzejczyk pokonała Esparzę w roku 2015 i odebrała jej mistrzowski pas wagi słomkowej. Teraz Carla liczy na to, że dostanie walkę o pas. Joanna natomiast myśli o wspólnym eliminatorze.

Jeśli ona chciałaby dostać walkę o pas, to chętnie z nią zawalczę.

Polka planuje powrót do startów w marcu lub kwietniu przyszłego roku i być może będzie walczyć częściej niż raz w roku, ale na razi niczego nie planuje. W grudniu chce natomiast przylecieć do USA, aby stanąć w narożniku Mateusza Gamrota, który stoczy w UFC swoją czwartą walkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.