Pierwsze słowa Donalda Cerrone po przegranej walce z Conorem McGregorem na gali UFC 246.

Popularny „Kowboj” po błyskawicznej przegranej walce wieczoru gali UFC 246 z Conorem McGregorem był pełen podziwu dla umiejętności Irlandczyka:

„O rany, od razu trafił mnie łokciami. Rozjebał mnie, a potem kopnął prosto w głowę. Wspaniały plan na walkę.”

Zapytany przez komentatora UFC Joe Rogana jak bardzo został zaskoczony uderzeniami barkiem w klinczu odpowiedział:

„W 100 procentach. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. To mnie zaskoczyło i kompletnie wybiło z gry. Rozwalił mi nos, który zaczął krwawić, a potem cofnął się i kopnął mnie w głowę. Pomyślałem, że to nie możliwe żeby tak wcześnie skopał mi tyłek. Ale mam zamiar nadal walczyć. Uwielbiam ten sport.”

Do uderzeń barkiem które tak zaskoczyły weterana Cerrone, McGregor nawiązał w wywiadzie po walce. Irlandczyk w rozmowie z dziennikarzami zażartował, że może teraz „eksperci” będą twierdzić, że posiada tylko uderzenie lewym barkiem nawiązując do analiz przed walką na UFC 246 w których twierdzono, że jedyne co posiada to mocny lewy cios:

Poniżej cała rozmowa w klatce z Donaldem Cerrone

49 KOMENTARZE

 1. Donald jak Ty mnie zawiodles w tym momencie

  Nie tylko Ciebie ja też się aż zagotowałem no ale trudno rudy wygrał i tyle nie mnie tu oceniać chociaż uważam że cowboy się podłożył trochę

 2. Donald poszedł tam zarobić hajs, a przynajmniej miał taką nadzieję, że zarobi, ale niestety wyszło jak wyszło i teraz trzeba wrócić do obijania prospektów jak chociażby Hernandez.

 3. Nie tylko Ciebie ja też się aż zagotowałem no ale trudno rudy wygrał i tyle nie mnie tu oceniać chociaż uważam że cowboy się podłożył trochę

  Podłożył sie ale lekko.

 4. niech się cieszy, że walczył z królem tylko 40 sekund.

  To raczej zaszczyt. Byli i tacy co do 15 sek nie dotrwali.

 5. To raczej zaszczyt. Byli i tacy co do 15 sek nie dotrwali.

  chodziło o to, że conor złamał mu nos i zamknął oko w te 40 sekund, pomyśl co by z niego zostało po 5 rundach :beczka:

 6. chodziło o to, że conor złamał mu nos i zamknął oko w te 40 sekund, pomyśl co by z niego zostało po 5 rundach :beczka:

 7. Wiadoma sprawa ze Donald potrzebuje czasu ale come on ;( czy tylko mnie się wydaje ze podłożył się w tej walce nawet ten komentarz ze nigdy w życiu nie widział czegoś takiego jest podejrzany przecież typ kurwa zjadł żeby na walkach i zapewne widział wszytko w życiu ale nie uderzeń barkiem ?! Ufc mam wrażenie nie mogli zarżnąć złotej kury jak to zrobili z Ronda dlatego mam wrażenie znaleźli nie tyle najsłabszego dostępnego zawodnika co tez gościa który się podłoży i sprzeda . Gacie Tony Poirier Mas i inni za nic w świecie by tego nie zrobili a Cowboy który jest u schyłku kariery mógł. Chciałbym żeby kiedyś Dana napisał książkę biograficzna i wrzucił czaptery o wszytkich ustawkach i brudnych zagraniach jakie stosowane były bo to ze była są i będę ustawki gdzie są olbrzymie pieniądze to norma przecież a taki Rudy wydaje mi się może być właśnie jednym z tych zawodników gdzie były koperty

 8. Hejterzy z pękniętymi odbytami też takich rzeczy jeszcze niewidzieli, dlatego muszą sobie swoje cierpienie duszy wytłumaczyć ustawkami.

  Fchuj to zabawne:DC:

 9. Conor dojebał piekielną masę na siłce, zrobił kaptury i zaraz nimi ujebał Kowboja z bara. Jakby robił coś na chwyt, to by jedną ręką zadusił jak kurę.

 10. Kowboy po tej walce dla mnie nie istnieje , to było żenujące , on chciał przegrać tą walkę z góry , kto tego nie widział ten jest zaślepiony.

 11. Podłożył sie ale lekko.

  Aldo podłożył się bardziej, jak można było nie spodziewać się takiej kontry…

  Kowboy po tej walce dla mnie nie istnieje , to było żenujące , on chciał przegrać tą walkę z góry , kto tego nie widział ten jest zaślepiony.

  Bez przesady. Taki ma po prostu skrypt życiowy – fajowego gościa na uboczu.

 12. Wiadoma sprawa ze Donald potrzebuje czasu ale come on ;( czy tylko mnie się wydaje ze podłożył się w tej walce nawet ten komentarz ze nigdy w życiu nie widział czegoś takiego jest podejrzany przecież typ kurwa zjadł żeby na walkach i zapewne widział wszytko w życiu ale nie uderzeń barkiem ?! Ufc mam wrażenie nie mogli zarżnąć złotej kury jak to zrobili z Ronda dlatego mam wrażenie znaleźli nie tyle najsłabszego dostępnego zawodnika co tez gościa który się podłoży i sprzeda . Gacie Tony Poirier Mas i inni za nic w świecie by tego nie zrobili a Cowboy który jest u schyłku kariery mógł. Chciałbym żeby kiedyś Dana napisał książkę biograficzna i wrzucił czaptery o wszytkich ustawkach i brudnych zagraniach jakie stosowane były bo to ze była są i będę ustawki gdzie są olbrzymie pieniądze to norma przecież a taki Rudy wydaje mi się może być właśnie jednym z tych zawodników gdzie były koperty

  To musi być żart.

 13. Hejterzy z pękniętymi odbytami też takich rzeczy jeszcze niewidzieli, dlatego muszą sobie swoje cierpienie duszy wytłumaczyć ustawkami.

  Fchuj to zabawne:DC:

  kurwa co wy z tymi peknietymi odbytamii to forum o mma czy ruchaniu w dupe? gdzie nie wejde ktos pisze, ze pekaja dupy :brainoverload: tak w sumie to nie zagladam do lozka, ale co jest w stypialni zostaje w sypialni.SPOILER
  :beer:

 14. kurwa co wy z tymi peknietymi odbytamii to forum o mma czy ruchaniu w dupe? gdzie nie wejde ktos pisze, ze pekaja dupy tak w sumie to nie zagladam do lozka, ale co jest w stypialni zostaje w sypialni.SPOILER
  :beer:

 15. kurwa co wy z tymi peknietymi odbytamii to forum o mma czy ruchaniu w dupe? gdzie nie wejde ktos pisze, ze pekaja dupy :brainoverload: tak w sumie to nie zagladam do lozka, ale co jest w stypialni zostaje w sypialni.SPOILER
  :beer:

  jak nie i odbytach, to o braniu do japy po same kule, zapomniałeś jak to forum się nazywa:D

 16. Nie rozumiem ludzi,którzy liczyli,że Cerrone się postawi Conorowi.Cowboy zawsze po tym jak poczuł siłę ciosu przeciwnika to odpuszczał.Tak było z Masvidalem,dos Anjosem,Tillem,Gaethje i jeszcze pewnie ktoś by się znalazł,jako że krul ma podobną siłę ciosu do wcześniej wymienionych,to po prostu rozbił Cerrone,który nigdy nie był wojownikiem.Dobry zawodnik,fajne rekordy,ale nic więcej,pora kończyć,bo nie można tego oglądać już od kilku walk.

 17. Wiadoma sprawa ze Donald potrzebuje czasu ale come on ;( czy tylko mnie się wydaje ze podłożył się w tej walce nawet ten komentarz ze nigdy w życiu nie widział czegoś takiego jest podejrzany przecież typ kurwa zjadł żeby na walkach i zapewne widział wszytko w życiu ale nie uderzeń barkiem ?! Ufc mam wrażenie nie mogli zarżnąć złotej kury jak to zrobili z Ronda dlatego mam wrażenie znaleźli nie tyle najsłabszego dostępnego zawodnika co tez gościa który się podłoży i sprzeda . Gacie Tony Poirier Mas i inni za nic w świecie by tego nie zrobili a Cowboy który jest u schyłku kariery mógł. Chciałbym żeby kiedyś Dana napisał książkę biograficzna i wrzucił czaptery o wszytkich ustawkach i brudnych zagraniach jakie stosowane były bo to ze była są i będę ustawki gdzie są olbrzymie pieniądze to norma przecież a taki Rudy wydaje mi się może być właśnie jednym z tych zawodników gdzie były koperty

  Ta walka to piękny krok w stronę WWE.

 18. Ta walka to piękny krok w stronę WWE.

  Pisałem o tym przed walką.

  Były trzy możliwości, odbyła się ta pierwsza, najbardziej prawdopodobna.

  Przed walka było mi szkoda Conora, że spadł tak mocno. Ale teraz już mi nie jest go żal, bo widzę jaki realizują plan.

  Teraz walka z Floydem i emeryturka w WWE. Może nawet nie pójdzie do WWE. Nie będzie, żadnych walk z Gejczim, Fergusonem czy Kabibem , no chyba, że któryś się podłoży za 3 miliony.

 19. Nie rozumiem ludzi,którzy liczyli,że Cerrone się postawi Conorowi.Cowboy zawsze po tym jak poczuł siłę ciosu przeciwnika to odpuszczał.Tak było z Masvidalem,dos Anjosem,Tillem,Gaethje i jeszcze pewnie ktoś by się znalazł,jako że krul ma podobną siłę ciosu do wcześniej wymienionych,to po prostu rozbił Cerrone,który nigdy nie był wojownikiem.Dobry zawodnik,fajne rekordy,ale nic więcej,pora kończyć,bo nie można tego oglądać już od kilku walk.

  Konor ma większą siłę ciosu niż ci wszyscy, których wymieniłeś razem wzięci

 20. Ja mam tylko jedno pytanie. Skąd wiadomo jaki wydaje dźwięk pękający odbyt. Ogladalem w zyciu pornole, ogladalem Piłe wszystkie części, filmiki na rottenie i ogrishu, nawet sporo w życiu już widziałem, tak mi przynajmniej wydawalo do tej pory … ale jaki dźwięk wydaje pękający odbyt ? :stevecarell:

 21. Konor ma większą siłę ciosu niż ci wszyscy, których wymieniłeś razem wzięci

  Ja bym powiedzial wiecej, pan conor ma najwieksza sile na swiecie. Tylko czasem jej nie uzywa bo zapomina, normalna sprawa.

 22. Conor Donalda oszukał!

  Donald bidny myślał że on będzie z nim na początku rozmawiał…

  A on go od razu zaczął bić !!!

 23. Kowboj bardzo słabo w tej walce, ale serio, doceńmy skalę rozjebania jakie odbyło się w te 40 sekund. Cerrone wyglądał jakby bił się co najmniej 2 rundy, w dodatku takie obfite w wymiany. Conor nic tą walką nie udowodnił, bo nie można tego jakkolwiek porównywać do potencjalnej rywalizacji z Khabibem, ale z solidnym Cerrone wyglądał jak koleś z innej planety. Coś jak z Alvarezem, tylko tam mieliśmy 2rundowy majstersztyk, a tutaj czystą agresję od pierwszego gongu.

 24. Cerrone… Serio? Całą karierę spędził w JacksonWink, gdzie trenuje Jon Jones, i nigdy nie widział ataku barkami, które właśnie Jon Jones bardzo lubi?

 25. Najbardziej to mnie ty Donald zaskoczyłes

  Sory ale gorzej jak pizda

  Zero oporu nic tylko po wypłatę wpadłeś

  A chuj w dupe z tym MMA

 26. czy tylko mnie się wydaje ze podłożył się w tej walce

  Nie, nie tylko tobie. Każdemu, komu z tych czy innych względów nie pasuje wygrana Conora.

  Wcześniej podłożył się Alvarez, a jeszcze wcześniej Aldo.

  Aldo, kumacie? Taki dominator dał się złapać na kontrę z lewej? Podłożył się w pierwszej akcji, bo było dobrze zapłacone, to po co miał dawać się obijać rundę czy dwie. 15 sekund, cyk, cyk i po wszystkim.

  A uzyskaną kwotę zainwestował w knajpę z hamburgerami.

 27. sprawa oczywista, precyzyjny bark z piekla rodem, ktory juz zamroczyl kowboja i stal sie poczatkiem konca

 28. Cerrone… Serio? Całą karierę spędził w JacksonWink, gdzie trenuje Jon Jones, i nigdy nie widział ataku barkami, które właśnie Jon Jones bardzo lubi?

  Kwestia wyrażenia myśli słowami przez Donalda, a potem tłumaczenia na polski.

  Pewnie nie chodzi o to, że nie widział tego typu ataków, ale raczej sam się z tym nie spotkał i to na środku oktagonu. Ciosy zadawane raczej w celu rozerwania klinczu niż jak w przypadku Bonesa, pod siatką, po to by zamęczać i zadawać obrażenia.

 29. Nie, nie tylko tobie. Każdemu, komu z tych czy innych względów nie pasuje wygrana Conora.

  Wcześniej podłożył się Alvarez, a jeszcze wcześniej Aldo.

  Aldo, kumacie? Taki dominator dał się złapać na kontrę z lewej? Podłożył się w pierwszej akcji, bo było dobrze zapłacone, to po co miał dawać się obijać rundę czy dwie. 15 sekund, cyk, cyk i po wszystkim.

  A uzyskaną kwotę zainwestował w knajpę z hamburgerami.

  Zapomniałeś o Diazie w drugiej walce, który się podłożył żeby móc zarobić na trzeciej. Inaczej zabiłby Connora wtedy w tej klatce :redford:

 30. Zapomniałeś o Diazie w drugiej walce

  Zapomniałem, bo to tak absurdalne, że zaczynam się zastanawiać czy Siver się nie podłożył. Czy wtedy już się Krulowi podkładali? Kiedy się to zaczęło? Kto był pierwszy? Kornik?

  Mnóstwo pytań…

 31. Nie, nie tylko tobie. Każdemu, komu z tych czy innych względów nie pasuje wygrana Conora.

  Wcześniej podłożył się Alvarez, a jeszcze wcześniej Aldo.

  Aldo, kumacie? Taki dominator dał się złapać na kontrę z lewej? Podłożył się w pierwszej akcji, bo było dobrze zapłacone, to po co miał dawać się obijać rundę czy dwie. 15 sekund, cyk, cyk i po wszystkim.

  A uzyskaną kwotę zainwestował w knajpę z hamburgerami.

 32. Zapomniałem, bo to tak absurdalne, że zaczynam się zastanawiać czy Siver się nie podłożył. Czy wtedy już się Krulowi podkładali? Kiedy się to zaczęło? Kto był pierwszy? Kornik?

  Mnóstwo pytań…

  Kto jak kto, ale Siver by nie oszukał. Przegrał. Ale uczciwie.

  Nie był to jego dzień.

 33. ale raczej sam się z tym nie spotkał i to na środku oktagonu. Ciosy zadawane raczej w celu rozerwania klinczu niż jak w przypadku Bonesa, pod siatką, po to by zamęczać i zadawać obrażenia.

 34. A ten Kałboj to tylko w pizde dostaje  a to nokaut od Tilla a to od Fergusona a to od Gaethjego a to od McGregora , wypunktowal Iaquinte tylko i nic pozatym  , niech on sie kurwa juz lepiej zajmie ta jazdą konna  czy skakaniem na głowke do szklanki z woda czy chuj wie co on jeszcze tam robi .

 35. Cerrone wyglądał jakby bił się co najmniej 2 rundy

  :no no: po dwóch wygląda tak, SPOILER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.