Całkiem niedawno prezes UFC Dana White na konferencji prasowej z okazji 25-lecia istnienia organizacji, został zapytany przez dziennikarza, czy zwycięzca walki Daniela Cormiera ze Stipe Miocicem zawalczy z Brockiem Lesnarem. White stwierdził, że jest taka możliwość, czym zaskoczył samego Cormiera.

Podczas późniejszego spotkania z mediami, Daniel Cormier został zapytany o swoje spojrzenie na taki pojedynek.

Do tego nigdy nie dojdzie jeśli nie pokonam Miocica. Byłem zaskoczony podczas konferencji. Gdy walczyłem z Jonem Jonesem zarobiłem dużo pieniędzy. Wiem natomiast, że jeśli zawalczyłbym kiedykolwiek z Brockiem Lesnarem, zarobiłbym więcej niż przez całe swoje życie. Ostatecznie robimy to przecież dla mistrzowskich tytułów i pieniędzy. Nie dbam o inne sprawy. Niedługo będę miał czterdzieści lat i drzwi się dla mnie zamkną. Dlaczego więc nie odejść w promieniach zachodzącego słońca z ciężarówką wyładowaną pieniędzmi?

Cormier dodał również, że największym osiągnięciem w jego karierze będzie zdobycie dwóch tytułów mistrzowskich.

Największą sprawą w mojej karierze będzie zdobycie dwóch pasów. Ostatecznie jestem tu dla wyzwań, osiągnięć i z chęci bycia zapamiętanym. Jeśli zdobędę pas 7 lipca, to wspomnienia z tego wydarzenia będę zapamiętana na długo.

2 KOMENTARZE

  1. "Ostatecznie robimy to przecież dla mistrzowskich tytułów i pieniędzy. Nie dbam o inne sprawy.""Ostatecznie jestem tu dla wyzwań, osiągnięć i z chęci bycia zapamiętanym."W sumie to jedno nie wyklucz drugiego, niemniej Daniel chyba sam do konca nie wie po co "tu" (w MMA) jest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.