Darren Till, który podczas wczorajszej gali UFC w Liverpoolu pokonał na punkty Stephena Thompsona, podczas spotkania z mediami po walce powiedział, że czuje, iż mimo wygranej nie zasłużył na walkę o mistrzowski pas.

Nie zrobiłem wymaganej wagi, więc czuję, że nie zasłużyłem na walkę o pas. Nie robisz wagi, nie zasługujesz na walkę o mistrzostwo. Czuję, że to Stephen zasłużył na starcie mistrzowskie. Niezależnie od tego kto wygra walkę o pas tymczasowy, zarówno Stephen jak i Usman zasłużyli na swoją szansę. Nadal chcę pokonać wszystkie w swojej kategorii wagowej. Chcę wrócić i zostawić za sobą problem z wagą. Stephen zasłużył na walkę o pas bardziej niż ja. Pokonałem go w bliskim starciu, ale to on powinien dostać szansę. On zrobił wymaganą wagę, jest numerem jeden i pokonał więcej rywali niż ja.

Till dodał również, że jest mu wstyd w związku z problemami z wymaganym limitem wagowym.

Wydaje mi się, że gdbym zrobił wagę, moje zwycięstwo byłoby nieco lepsze. Jest mi wstyd. Jestem profesjonalistą i dużym facetem, więc muszę bardziej kontrolować robienie wagi. Wcześniej przecież robiłem wymagany limit.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.