Jeden z największych rywali Jona Jonesa, Daniel Cormier, w trakcie programu na UFC on FOX zareagował na skrócone zawieszenie od USADA za stosowanie dopingu przez Bonesa. Aktualny mistrz dwóch kategorii wagowych nie wydawał się być zainteresowany trzecim pojedynkiem z Jonesem.

Jestem podwójnym mistrzem UFC. Moje szefostwo siedzi właśnie za kulisami i rozmawiam z Wami o tym gościu dlatego, że muszę. Naprawdę on mnie już nie obchodzi. Zająłem się swoim biznesem Poszedłem do kategorii wyżej i wygrałem kolejny tytuł. Teraz zawieszenie tego gościa dobiegnie zaraz końca i zobaczymy co się stanie.

Myślę, że ludzie są podekscytowani wizją naszej trzeciej walki, ale ja mam zaplanowane starcie z Brockiem Lesnarem. Czemu miałbym teraz się cofać? Dlaczego miałbym chcieć walki z Jonesem, kiedy mam już zaplanowaną walkę? Oczywiście jako zawodnik chciałbym wygrać z człowiekiem, który dwa razy mnie pokonał, ale mam już przeciwnika. Czemu iść do tyłu? Walka z Brockiem jest większa więc po co miałbym to robić?

Wygląda to teraz tak, jeśli chodzi o USADA – nie mogą przyjść do mojego domu o 6 rano. Po co? Byli już u mnie 15 razy. USADA, nie przychodźcie do mnie. Nie musicie. Nie wpadnę na dopingu, nie popełniam takich błędów. Nie muszę się z niczego tłumaczyć. Ze mną to tak nie działa. 70 razy. Około 70 razy od czasów występów w zapasach byłem testowany i nie popełniłem żadnego błędu. To nie jest takie trudne. Kolejny raz taka sama sytuacja… To jest śmieszne.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.