Blachuta

Jak udało się nam dowiedzieć, walka w kategorii półśredniej pomiędzy Piotrem Danelskim a Rafałem Błachutą została ściągnięta z rozpiski Slava Republic 1. Zawodnik z Olsztyna doznał kontuzji, natomiast – zgodnie z tym, co udało się nam nieoficjalnie ustalić – reprezentant No Limits nie zgodził się na proponowane zastępstwa.

Rafał Błachuta (MMA 9-6) w ostatnich występach nie zachwycał. Zawodnik z Kwidzyna nie wygrał od maja 2014 roku i w ostatnich trzech walkach zanotował trzy porażki przez decyzje. Najpierw lepszy od Polaka okazał się Abusupiyan Magomedov, potem Michał Michalski na FEN 9, a na końcu Davy Gallon na 10. odsłonie Fight Exclusive Night.

Piotr Danelski (MMA 3-1-1) również miał wrócić po porażce. W grudniu zeszłego roku reprezentant Arrachionu uległ przed czasem Michałowi Wienckowi. Wcześniej olsztynianin co prawda zwyciężył na pełnym dystansie z Emilem Weberem Meekiem, ale ze względu na błędy sędziowskie wynik starcia został zmieniony na no contest.

Gala Slava Republic odbędzie się w sobotę 30 kwietnia w miejscowości Bojano niedaleko Gdyni. W walce wieczoru tej gali zobaczymy starcie Piotra Hallmanna z Jasonem Ponetem.

12 KOMENTARZE

 1. Legendarna już plaga kontuzji nie ominęła też tej lokalnej gali. A co do Błachuty, to syndrom Moksa – świetny grappler, mocno przeciętny zawodnik MMA. Rafał aktualnie może być takim gatekeeperem TOP15 polskiego rankingu 😆

 2. Gala za parę dni, ciężko znaleźć przeciwnika na taką ostatnią chwilę…ale jednak kogoś tam zaproponowali. Na pewno nie wysokich lotów, ale mimo tego – chyba lepiej walczyć z kimkolwiek, niż wcale. Dziwi mnie decyzja Błachuty, żeby wyłożyć lachę na walkę całkowicie
  @Dominik Durniat Polaka z małej? 🙁

 3. Nilg

  Gala za parę dni, ciężko znaleźć przeciwnika na taką ostatnią chwilę…ale jednak kogoś tam zaproponowali. Na pewno nie wysokich lotów, ale mimo tego – chyba lepiej walczyć z kimkolwiek, niż wcale. Dziwi mnie decyzja Błachuty, żeby wyłożyć lachę na walkę całkowicie
  @Dominik Durniat Polaka z małej? 🙁

  O kontuzji Danelskiego wiadomo bylo juz od dluzszego czasu.

 4. Czemu ja widzę w tym kolejną akcję "zarobkowo-oszczędnościową" dla organizatorów? Cholera chyba znów się narażam przez swoje teorie spiskowe. Bo niby jak to wpłynie na sprzedaż biletów na 3 dni przed galą? Kto miał kupić ten kupił i raczej pójdzie, bo w błoto 100zł nie wyrzuci.

 5. Nilg

  Dziwi mnie decyzja Błachuty, żeby wyłożyć lachę na walkę całkowicie

  Naoglądał się Diaza i masz 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.