jurkowski jędrzejczyk

Łukasz Jurkowski, były mistrz KSW, a dziś komentator sportowy, jest przekonany, że Joanna Jędrzejczyk jest mocno zmotywowana do powrotu do klatki i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Podczas gali UFC 275 Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni wagi słomkowej, powróci do oktagonu i zmierzy się w nim z Wieli Zhang. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube Łukasz Jurkowski, prywatnie kolega Asi, powiedział, jak zapatruje się na jej powrót do klatki.

Gadam z Asią też prywatnie i mogę zdradzić tyle, że czuć w niej taki ogień. Taki, jakiego może brakowało w ostatnich pojedynkach, kiedy Asia zdobyła już co miała zdobyć, stała się gwiazdą już nie tylko polskiego, ale też światowego podwórka. Wiadomo, że apetyt jest inny, jak jest człowiek najedzony to inaczej smakuje wejście do klatki i rządza zwycięstw, a teraz mam wrażenie, że to wróciło po tej długiej przerwie i że to będzie dobry pojedynek.

Walka Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang będzie drugim starciem tych zawodniczek. Pierwsze starcie Polki z Chinka, do którego doszło podczas gali UFC 248, zostało zaraz po wydarzeniu wyróżnione jako walka wieczoru, a obie zawodniczki otrzymały za to bonus po 50 tysięcy dolarów. Potem pojedynek został wybrany również walką roku w UFC.

Joanna Jędrzejczyk walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła 14 pojedynków i wywalczyła mistrzowski pas wagi słomkowej. Od pierwszej walki z Zhang nie weszła do oktagonu ani razu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.