C.B. Dollaway (red) def. Goran Reljic (blue) by Decision at UFC 110

UFC wyjątkowo odstąpiło od przydzielenia nagrody za „Walkę Wieczoru”. Zamiast tego, do dwóch zwyczajowych bonusów za „Występ Wieczoru” dołożono kolejne dwa.

Pierwszym nagrodzonym jest zwycięzca walki wieczoru, Gegard Mousasi, który w fenomenalnym stylu zdominował Marka Munoza. Po początkowych problemach związanych z dobrą pracą zapaśniczą Munoza, Mousasi przejął inicjatywę i ku zaskoczeniu widzów, pokonał swojego przeciwnika w parterze przez duszenie zza pleców. To drugi bonus Mousasiego w jego trzecim występie w UFC.

Kolejna nagroda powędrowała do C.B. Dollawaya, który wygrał decyzją z Francisem Carmontem. W tej walce kluczowe okazały się zapasy Amerykanina. W każdej z rund zdobywał obalenia i kontrolował Carmonta z góry. Francuz szybko opadł z sił i nie umiał wstać spod silnego Dollawaya.

Trzeci bonus zgarnął Niklas Backstrom, który debiutował w ośmiokątnej klatce. Niespodziewanie udusił w pierwszej rundzie faworyzowanego Fina Toma Niiniimakiego. Występ  Szweda jest godny podziwu chociażby ze względu na to, że walkę przyjął w zastępstwie Thiaga Tavaresa  na około dwa tygodnie przed gala.

Z dodatkowego wynagrodzenia cieszy się również Magnus Cedenblad, który sięgnął po drugą wygraną z rzędu, odklepując gilotyną naszego Krzysztofa Jotkę na sekundę przed gongiem kończącym drugą rundę.

12 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem bonusu dla Magnusa. no kurwa za co? za to, że dostawał oklep przez 2 rundy? ta gilotyna to powinno być fart of the night co najwyżej.

 2. A Hein vs Dober nie zasługuje na FOTN? Z tego co pamiętam, to walka chyba była dobra.

 3. marna gala? no nie wiem. mi się podobała.

  dziwne że Alcantara za to upolowanie piękne nie dostał bonusu.

 4. Krzysiek Jotko o bonusie dla Cadenblada ,,Niech się kurwa dławi tymi pięćdziesięcioma tysiącami''.

 5. hehe no widzialem reakcje jotko na wiesc o tym bonusie:) przegral i tyle a teksty ze mial szczescie bo trzecia bylaby moja to robienie z siebie idioty, szczescie to moglbym miec ja gdybym go odklepal a nie taki zawodnik.

 6. Dobija mnie te info.. banus za pokonanie Polaka : / choć oczywiście gilotyna zasługiwała na tą kase.

 7. Dziwne te przyznawanie dla mnie nagród obecnie, straciło swoją wartość 😉

  Nie dziwię się hajsowi dla Cedenblada. Mało kto decyduje się na próbę kończenia pod koniec rundy, a jednak został za to pochwalony. Wykorzystał chwilę nieuwagi i zrobił swoje nie ma co się spinać.

 8. Mousasi jeszcze dostanie tittle shota . Nawet po mięśniach było widać że się ogarnął. Wygląda na człowieka któremu jak się chce to może dużo. Z Lyoto był mentalnie w tym swoim olewczym sposobie bycia. Teraz jakby postanowił sprawdzić- „a co będzie gdy się postaram?”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.