Conor McGregor i Dana White

Conor McGregor walczył ostatni raz w październiku roku 2018 i przegrał wówczas z Khabibem Nurmagomedovem. Od tamtego czasu dużo mówi się o potencjalnym powrocie do klatki Irlandczyka, ale na razie nie wiadomo kiedy faktycznie McGregor pojawi się w klatce.

Dana White, szef UFC, w rozmowie dla BT Sport komentując aktualną sytuację Conora, powiedział:

Conor jest teraz w takim położeniu, że zapewne chce poczekać i zobaczyć jak wszystko się poukłada w nadchodzących walkach. Niedługo jednak się pojawi. Myślę, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Szef UFC odniósł się również do słów Aliego Abdelaziza, menadżera, który powiedział, że McGregor odrzucił możliwość walki z Justinem Gaethje.

To nieprawda. Conor niczego nie odrzucił. Ali może sobie gadać co chce. Conor nie odrzuca walk. Kropka! Conor jest tym zawodnikiem, który zawsze wychodził do walki, choć inni rezygnowali. Conor nikogo się boi, więc takie gadanie to zupełna nieprawda.

31 KOMENTARZE

 1. Conor nie odrzuca walk. Kropka!

  Oł rili? A jak to było z Cowboyem? Bo z tego co pamiętam kapryśna księżniczka odrzuciła propozycję ze względu że nie była to walka wieczoru.

 2. Knur może nie odrzuca walk ale odrzuca pieniądze jak mu nie pasują a to jeden chuj chyba?

  Walkę z Cerrone odrzucił, z Geczim też odzuci. Poza tym nie rozumiem co łysy miał na myśli mówiąc o położeniu Conora, że niby jakie jest jego położenie po kompromitacji z Khabibem i prawie 3 latach od wygrania ostatniej walki?

 3. Oł rili? A jak to było z Cowboyem? Bo z tego co pamiętam kapryśna księżniczka odrzuciła propozycję ze względu że nie była to walka wieczoru.

  Jakbum mial twittera i umial w angielski super biegle to bym lysolowi to wygarnal

 4. Nie lubicie Pana Conora Mefrdrona ja tam obejrzę małego walkę z chęcią i mam w chuju krzyki i płacze zwykłych pizd

 5. Nie lubicie Pana Conora Mefrdrona ja tam obejrzę małego walkę z chęcią i mam w chuju krzyki i płacze zwykłych pizd

  Wiesz, żeby jeszcze było co oglądać  to i owszem. Natomiast Knur jest na regresie, i już tak zostanie,wiec wszystkie jego ewentualne walki będą chujowe, no chyba że dadzą mu jakieś lebiody, co będzie jeszcze nudniejsze :fjedzia:

 6. Wiesz, żeby jeszcze było co oglądać  to i owszem. Natomiast Knur jest na regresie, i już tak zostanie,wiec wszystkie jego ewentualne walki będą chujowe, no chyba że dadzą mu jakieś lebiody, co będzie jeszcze nudniejsze :fjedzia:

  Ale mi raczej chodziło o to że to jego oponenci będę się nad nim pastfili a My będziemy temu kibicować :antonio:

 7. Ale mi raczej chodziło o to że to jego oponenci będę się nad nim pastfili a My będziemy temu kibicować :antonio:

  Aaaa, no chyba że tak. Tutaj pełna zgoda, niech bijo Rudego!

  :tellmemore:

 8. To proste jak budowa cepa. Nie odrzuca bo sam sobie wybiera z kim chce walczyć, a Danka robi wszystko żeby spełnić jego życzenie.

 9. Na chuj ma się męczyć w letnie upały jak te osły. Wróci na białym koniu w zimę i pękną kolejne rekordy

 10. Dobra, Dana, rozumiemy, nie jesteś gejem, ale dla ryżego straciłeś głowę, serce i wyrosła ci ogromna pizda w miejscu jaj. Ale nie musisz o tym przypominać całemu światu co chwilę.

 11. Bo z tego co pamiętam kapryśna księżniczka odrzuciła propozycję ze względu że nie była to walka wieczoru.

  Niczego nie odrzucił. Takie "propozycje" nawet nie podlegają ocenie Krula. One są automatycznie odfiltrowywane przez system antyspamowy.

 12. Knur może nie odrzuca walk ale odrzuca pieniądze jak mu nie pasują a to jeden chuj chyba?

  Walkę z Cerrone odrzucił, z Geczim też odzuci. Poza tym nie rozumiem co łysy miał na myśli mówiąc o położeniu Conora, że niby jakie jest jego położenie po kompromitacji z Khabibem i prawie 3 latach od wygrania ostatniej walki?

  Kompromitacji? Mówimy o światowej lidze mma najlepszych z najlepszych. Na takim poziomie nie istnieje takie coś jak kompromitacja. Win or lose

 13. Na pewno nie odmawia walk, odmawia, jeśli pieniądze się nie zgadzają, czyli prawie zawsze ostatnio. Gościu zna swoją wartość, a wy możecie się pieklić, nic to nie da. Z kim on ostatnio przegrał? Aha Khabibem który jest niepokonany w mma, oraz Floydem, który jest niepokonany w boksie. Cos takiego jak słowo "kontekst" nie istnieje w świadomości fanów.

 14. Czuję się z Condorem jak w toksycznym związku. Uwielbiam styl, szanuję dokonania, śledzę poczynania, ale nierzadko mam ogromne poczucie gniewu wobec niego i w takiej że chwili, odrzucenie bierze górę, aby znów czekać ze zniecierpliwieniem na kolejne pogłoski o powrocie. :zarobiony:

 15. Pewnie żę Rudy nie odrzuca walk! JEST PRZECIEŻ MISTRZEM TWITTERA!!! A nie sorry, zaraz sam kasuje swoje wypociny :mamed:

 16. onor jest teraz w takim położeniu, że zapewne chce poczekać i zobaczyć jak wszystko się poukłada w nadchodzących walkach.

  Rewanz z Kebabem = :Duke3d:

  Druga walka z Dustinem = :Duke3d:

  Walka z Gejczim = :rowerek:

  Walka z Tonym =

  Ciekawe co wybierze…

 17. Poirier wygra z Khabibem i UFC zrobi rewanż Pan Conor vs poirier.:jjsmile:

  Oczywiscie ze bedzie taki scenariusz. Lysy tylko czeka az Dustin go porobi bo wie ze Rudy bedzie gotowy na grudzien na walke o pas:conorsalute:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.