Justin Gaethje i Conor McGregor

Justin Gaethje, który w swoim ostatnim boju znokautował Edsona Barbozę, zapowiedział niedawno, że chce zmierzyć się z Conorem McGregorem. Uważa bowiem, że walka z Irlandczykiem i zwycięstwo nad nim otworzy mu drogę do starcia mistrzowskiego.

Menadżer Gatheje, Ali Abdelaziz, napisał w mediach społecznościowych, że wyzwanie Conora McGregora to nie tylko słowa, bo Irlandczyk dostał ofertę na walkę z Justinem.

Hej, McTapper. Dostałeś ofertę na walkę z Justinem Gaethje. Zachowasz się jak mężczyzna i będziesz walczył, czy twoja dusza nadal cierpi po tym jak orzeł skopał ci dupsko? Justin zabierze cię na inny poziom głębokiej wody.

Pisząc o orle, Abdelaziz odniósł się do starcia McGregora z Khabibem Nurmagomedovem, w którym to Irlandczyk został zdominowany w parterze i zmuszony do poddania się. Nurmagomedov jest również prowadzony menadżersko przez Abdelaziza.

26 KOMENTARZE

 1. Rudy nie wróci na taka walkę za duże ryzyko KO

  Albo khabib albo super Fight nie wiem z królowa  Elżbieta

 2. Nie jestem ornitologiem ani anglistą, ale… gdzie tam kurwa jest mowa o orle? ::really::

  Ikona orła we wpisie Abdelaziza: "or your soul still hurting from that  ass whipping?"

 3. Conor niech podpisuje i będzie dobra walka. Starcie gwiazdora ze świrem, totalnie różne charaktery i style, w octagonie i poza nim. Na Tonego na razie chyba nie ma co liczyć, a trudno o coś ciekawszego dla Conora. No chyba, że…nieśmiertelny i pasjonujący Diaz :rofl:

 4. Rudy nie wróci na taka walkę za duże ryzyko KO

  Albo khabib albo super Fight nie wiem z królowa  Elżbieta

  Król vs Królowa :razz:enn:

 5. Kurwa Shields ?! Wtf

  Trzeba jebańcowi przyznać, że skład ma konkretny.

  Polowa to na szczescie ruscy. Zobaczylem za to kto wchodzi w sklad ekipy menadzerskiej. Oczywiscie Abdul Abdullah Dzamal Damaszku Abdugulgul Abdellajzis, jakis muzulmanski rusek i… Rafael Natal…

 6. Klaudia Gadelha też niedawno podpisała z nim jakąś umowę…

  W koncu ma koneksje jako glowny konfident wiec i duzo przyjaciol w Stanach ktorym wydawal braci w wierze

 7. Co by nie mówić, to jako menadżer jest skuteczny, więc mnie nie dziwi, że dobrzy zawodnicy się pchają do niego.

 8. Ale jak to jest teraz, kiedy Cejudo walczy z Moraesem? Obaj ze stajni tego egipskiego szczurka, jak to jest pogodzone?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.