cm_punk

Plotki o tym, że Phil „CM Punk” Brooks będzie trenować w Roufusport, krążyły od dłuższego czasu w Internecie. Informację o tym potwierdził we wtorek prezydent UFC, Dana White w wypowiedzi dla stacji Fox Sports:

On wybrał już klub. Jestem pewien, że będzie trenować z mistrzem dywizji lekkiej, Anthonym Pettisem i całym jego zespołem. Będziemy obserwować jego progres na treningach.

36-letni Brooks zdaje się poważnie podchodzić do przygotowań do debiutu w UFC. W klubie,  w którym głównym trenerem jest popularny Duke Roufus, będzie miał możliwość sparowania z zawodnikami ze światowej czołówki. W Roufusport trenują nie tylko bracia Pettis, ale też mistrz ONE FC, Ben Askren, znani z UFC: Chico Camus i Erik Koch, czy od niedawna Marcin Held – najlepszy polski lekki.

CM Punk mieszka w Chicago, więc do umiejscowionego w Milwaukee klubu będzie mieć około 150 km. Była gwiazda WWE nie ogłosiła jeszcze w jakiej kategorii wagowej stoczy pierwszy pojedynek. Nie znamy także daty debiutu Brooksa w Ultimate Fighting Championship.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.