Jorge Masvidal (MMA 35-13), który podczas gali UFC 244 w Madison Square Garden w Nowym Jorku pokonał Nate’a Diaza (MMA 20-12), wywalczył tym samy unikatowy, stworzony specjalnie na to starcie tytuł BMF (Baddest Motherfucker). Na razie nie wiadomo kto może być następnym rywalem Masvidala. Wiadomo natomiast, że sam zainteresowany z przyjemnością zmierzyłby się z Georgesem St. Pierrem (MMA 26-2), byłym mistrzem UFC, który obecnie przebywa na sportowej emeryturze.

Zobacz również: Georges St. Pierre przewiduje przebieg i wynik starcia McGregora z Cerrone

Mówi się o mnie, że jestem człowiekiem, który wskrzesza zawodników, a potem odsyła ich na emeryturę. Nie miałbym więc nic przeciwko temu, żeby to samo zrobić z GSP. Szczerze mówiąc, jako człowiek lubiący współzawodnictwo chciałbym rozj**ać mu twarz. Chciałbym wyjść i dać mu wszystko, co tylko mam.

Masvidal powiedział o tym w audycji Submission Radio i dodał:

Szanuję go za jego osiągnięcia. On wrócił po długiej przerwie, pokonał Bispinga i zdobył pas. To jest coś. On jest pier**lonym zwierzęciem. Zrobiłbym wszystko, żeby go pokonać, właśnie ze względu na to, że on jest taki dobry.

25 KOMENTARZE

 1. Mas masz jeszcze do rozbicia Krula, drugiego Diaza i może jak będziesz miał szczęście to Canelo:lesnarhappy: Czyń powinność, a nie pakujesz się w łapy zapasiorów

 2. Masvidal już zaczyna wkurwiać i to bardzo. Odjebało typowi już zupełnie po tych trzech wygranych. GSP zrobiłby mu dziecko i takie są fakty i tak jak napisał kolega wyżej. Gość musi mieć niezłą polewkę z tych co go wyzywają do walki.

 3. Dajcie spokój temu Dżordżowi. Typ na emeryturze siedzi a ci go do walk wskazują. Przestań pierdolic bo jest jeszcze kilku z którymi możesz walczyć.

 4. Mas się zachowuje jakby wyczyścił całą dywizję, a pokonał zjaranego Diaza, paralityka Bena i Till, któremu Woodley zabrał duszę. Niech już ten Usman mu wybije pajacowanie z głowy. :siara:

 5. Mówi się o mnie, że jestem człowiekiem, który wskrzesza zawodników, a potem odsyła ich na emeryturę.

  Ktos tak powiedzial?

  Widze ambicje BMF siegaja blizej Bellatora niz walki z najlepszymi.

 6. Mas miał swoją chwile i fajnie siedzi w tym sporcie kupę czasu ale powoli zaczyna się to robić przynajmniej dla mnie żałosne, gość wyzywa każdego do walki kto przyniesie mu hajs i zachowuje się faktycznie tak jak wyżej ktoś wspomniał jakby wyczyścił cała dywizje, ale z Usmanem to nie.

 7. Masvidal już zaczyna wkurwiać i to bardzo. Odjebało typowi już zupełnie po tych trzech wygranych. GSP zrobiłby mu dziecko i takie są fakty i tak jak napisał kolega wyżej. Gość musi mieć niezłą polewkę z tych co go wyzywają do walki.

  True

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.