Conor McGregor Georges St pierre donald cerrone

Do walki Donalda Cerrone (MMA 36-12) z Conorem McGregorem (MMA 21-4) coraz bliżej. Tuż przed zbliżającym się pojedynkiem Georges St. Pierre, były mistrz organizacji UFC, przedstawił swoje spojrzenie na potencjalny przebieg tego pojedynku.

Jeśli walka będzie krótka, wygra ją McGregor. Jeśli długa, wygra Cerrone.

Według GSP przebieg walki będzie w dużym stopniu zależał od Donalda Cerrone.

Wszystko zależy od tego czy Cerrone będzie chciał użyć swoich umiejętności parterowych, które ma na wysokim poziomie i które są niedoceniane. Trenowałem z nim i potrafi świetnie obalać. Robi to bardzo dynamicznie. Ludzie o tym nie wiedzą, bo on rzadko korzysta z tych umiejętności. Jeśli więc przetrwa pierwsze mocne minuty walki i uniknie lewej ręki Conora, może wygrać. Myślę, że jeśli Cerrone użyje zapasów w pierwszej rundzie, ma dużą szansę na zwycięstwo. Jeśli będzie chciał się bawić w boks i karate z McGregorem, to Conor go znokautuje.

Kanadyjczyk zwrócił też uwagę na to, że Donald Cerrone zazwyczaj potrzebuje nieco czasu na to, aby wczuć się w walkę.

Nie znam wystarczająco McGregora, ale z tego co widzę, on działa jak snajper. Jeśli walczysz ze snajperem, musisz być w ciągłym ruchu, musisz zmieniać dystans, kąty, płaszczyzny i nie wiem czy Cerrone będzie to robił. „Kowboj” znany jest z tego, że wolno się rozkręca. Jeśli jednak tym razem nie zacznie szybciej, mocniej – zostanie złapany.

Zobacz również: Wolę dawać najlepsze walki niż kalkulować dla zwycięstwa – Cerrone o walce z McGregorem

Do walki „Kowboja” z Conorem dojdzie już 18 stycznia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas.

20 KOMENTARZE

 1. Kurde i te marzenia, blagania Hejterów Króla, że Donald go ubije to tamto, pierdolenie. Patrzcie w jakiej formie jest Król

  Donald ma zero szans

  Zero[ATTACH]20523

 2. Kurde i te marzenia, blagania Hejterów Króla, że Donald go ubije to tamto, pierdolenie. Patrzcie w jakiej formie jest Król

  Donald ma zero szans

  Zero[ATTACH]20523

  Wygląda zupełnie jak zwykle.

 3. W ogóle mnie nie zdziwi ko w 1 rundzie na Cerrone

  to jest wręcz pewne

  szczególnie, że w kilku ostatnich walkach Donald ładne ladnie dostał od Tonyego czy Gejcziego

 4. Kurde i te marzenia, blagania Hejterów Króla, że Donald go ubije to tamto, pierdolenie. Patrzcie w jakiej formie jest Król

  Donald ma zero szans

  Zero[ATTACH]20523

  Hahaha i te dresy podciągnięte aż po pępek. Zawsze mnie to bawi w krulu:razz:utinlaugh:

 5. Hahaha i te dresy podciągnięte aż po pępek. Zawsze mnie to bawi w krulu:razz:utinlaugh:

  Nie śmiej się z krulu, bo zara zlecą się błazny krulewskie i obsiądą  Cię jak muchy gówno:razz:utinlaugh:.

 6. Nie śmiej się z krulu, bo zara zlecą się błazny krulewskie i obsiądą  Cię jak muchy gówno:razz:utinlaugh:.

  Spoko, większość mam w ignorach.:einsteinsmoke:

 7. W ogóle mnie nie zdziwi ko w 1 rundzie na Cerrone

  Mnie też nie.  Umie Irol to robić. Ale też nie zdziwi mnie stłamszenie wypompowanego Conora w 4-5 rundzie. Tak czy inaczej ciekawie się zapowiada.

 8. Wygląd tu nie ma znaczenia kałboj nastuka irola na to jest wiele argumentów chociażby ten że donek ma serducho do walki czego o rudym powiedzieć nie można :razz:utinlaugh: swoją drogą jeśli rudy nie ustrzelić donka szybko to na bank przegra coś czuje że konor pójdzie spać :crazy:

 9. Wygląda zupełnie jak zwykle.

  To jest drugi cios w tej walce, a gościu ma twarz jakby przez pół roku był w nałogu i jakby nigdy z sportem nie miał nic wspólnego, teraz wygląda zdrowo, dobrze fizycznie a co najważniejsze jest trzeźwy.

 10. Wygląd tu nie ma znaczenia kałboj nastuka irola na to jest wiele argumentów chociażby ten że donek ma serducho do walki czego o rudym powiedzieć nie można :razz:utinlaugh: swoją drogą jeśli rudy nie ustrzelić donka szybko to na bank przegra coś czuje że konor pójdzie spać :crazy:

  Od kiedy oglądasz walki Conora? Z Mendesem nie pokazał serca do walki?

 11. Krul nie ma serca do walki, ale odpierdalał klienta jednego za drugim jak leci. Donalda też wyniosą z klatki, do tego serca nie trzeba tylko tajming i precyzję. :roberteyeblinking:

 12. Hahaha i te dresy podciągnięte aż po pępek. Zawsze mnie to bawi w krulu:razz:utinlaugh:

  Wychowany na JCVD :mamed:

 13. Hahaha i te dresy podciągnięte aż po pępek. Zawsze mnie to bawi w krulu:razz:utinlaugh:

  On tam ma tatuaże swoich byłych do przykrycia.

  Jeśli chodzi o GSP to zgadzam się i widzę to podobnie. Cowboy jest sztywny na nogach a szczególnie w pierwszej rundzie. To jest idealny rywal dla Conora. Jeśli przetrwa pierwszą rundę i pójdzie w parter to po Conurze.

 14. Obawiam się, ze Donald nie skorzysta z wachlarza swoich umiejętności w parterze. Niestety Cerrone za bardzo lubi adrenalinę wiec pewnie pójdzie na wymianę z Conorem co może okazać się zgubne. Nie sadze, żeby chciał bawić się w parter, ale zobaczymy co z tego będzie.

 15. Hahaha i te dresy podciągnięte aż po pępek. Zawsze mnie to bawi w krulu:razz:utinlaugh:

  Robi wizualnie większy zasięg ramion:muttley:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.