Damian Janikowski, który podczas gali KSW 55 odniósł kolejne zwycięstwo w klatce KSW, nie może się już doczekać powrót do walk.

Damian Janikowski walczył po raz ostatni podczas gali KSW 55. Były medalista olimpijski w zapasach wygrał wówczas na punkty ze Szwedem, Andreasem Gustafssonem. Dla Damiana była to ósma walka w KSW i piąta wygrane w świecie MMA.

Na razie nie wiadomo kiedy Janikowski pojawi się ponownie w klatce KSW, ale chce, żeby doszło do tego jak najszybciej, o czym napisał na Instagramie:

Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią. KSW jestem gotowy, chcę się już bić…. Moi drodzy kibice, pokażcie Mi oraz innym, że jesteście ze Mną i chcecie mojej walki na najbliższej gali KSW !!!!!! W jedności SIŁA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Damian Janikowski (@damian.janikowski)

Damian Janikowski na gali KSW 55 powrócił do klatki po porażce przez techniczny nokaut z Szymonem Kołeckim, do którego doszło podczas KSW 52. Brązowy medalista olimpijski w zapasach z 2012 roku ma za sobą już osiem pojedynków w zawodowym MMA. Janikowski w trakcie swojej kariery wygrywał między innymi z Antonim Chmielewskim, Yannickiem Bahatim, czy Tonym Gilesem.

33 KOMENTARZE

 1. Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury.

  Odpowiada jeszcze za skakanie. Czekam na włączenie trybu kangura, masz moje wsparcie Damiano! Ahhhh, te zwierzęce instynkty… Kły, pazury i takie tam kangury.

 2. Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią. KSW jestem gotowy, chcę się już bić…. Moi drodzy kibice, pokażcie Mi oraz innym, że jesteście ze Mną i chcecie mojej walki na najbliższej gali KSW !!!!!! W jedności SIŁA

  Damian, szanuję twoje osiągnięcia w zapasach i uważam nadal że przy ogarniętym sztabie i odpowiednim prowadzeniu mógłbyś prezentować się lepiej, ale nie idź tą drogą i nie dawaj Kawulowu dostępu do swoich social mediów bo skończysz na parzeniu herbaty i reklamowaniu kwiaciarni.

 3. Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią.

  :DC:

  Zapomnial podac źródło, demotywatory.pl, temysli.pl czy inne gowno.

  Poza tym nie fikaj, bo bedziesz szukal nowej roboty niedlugo. Czekaj grzecznie w kolejce

 4. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 5. Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią. KSW jestem gotowy, chcę się już bić…. Moi drodzy kibice, pokażcie Mi oraz innym, że jesteście ze Mną i chcecie mojej walki na najbliższej gali KSW !!!!!! W jedności SIŁA.

 6. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 7. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 8. Następny kuffa który doznał "reality check", chłopie w KRS1 to masz jedną walkę rocznie. Poza tym taki surowy bum jak ty, to po co im?

 9. KRS1 to chyba jest sekta piorąca mózgi. Skąd oni biorą te złote myśli. Teraz czekam na De Frisa który zaczyna filozofować.

 10. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 11. KSW słaby interes na nim zrobiło. Oczekiwania finansowe pewnie miał spore a walki/widowisko daje ch…e. W tym przypadku akurat nie dziwię się że nie spieszą się żeby organizować mu walkę

 12. Czekam z niecierpliwością na kolejną walkę. Chcę zobaczyć czy rozwija się jako zawodnik MMA, czy znów będzie:

  Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt mocno naciągany, śmierdzieć deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd.

 13. Damian przed KSW sprawiał wrażenie bardzo sympatycznej osoby.. pracowity, skromny i z sukcesami.. Ale od kiedy jest w KSW, to pokazał swoją prawdziwą twarz. Jego umiejętności nawet nie zamierzam brać pod lupę, bo nie ma sensu…. Chodzi mi bardziej, o to jakim Bucem i cymbałem się okazał. Dla mnie jest chamkim idiotą w ładnym opakowaniu

 14. Typ robi nieustanny progres! W lokowaniu produktów…

  Będzie mi się zawsze kojarzył z oznaczaniem sponsorów i mentalnością dresa. Ale jakimś cudem ma swój fanbase, który wierzy, że on jeszcze zawojuje klatki MMA -.-

 15. D

  o

  k

  ł

  a

  d

  n

  i

  e

  z

  e

  r

  o

  p

  r

  o

  g

  r

  e

  s

  u

  u

  D

  a

  m

  i

  a

  n

  a

  ,

  w

  e

  r

  d

  y

  k

  t

  b

  a

  r

  d

  z

  o

  n

  a

  c

  i

  ą

  g

  a

  n

  y

  ,

  ś

  m

  i

  e

  r

  d

  z

  i

  a

  ł

  o

  d

  e

  s

  k

  a

  m

  i

  p

  o

  r

  a

  z

  k

  o

  l

  e

  j

  n

  y

  .

  S

  u

  r

  o

  w

  i

  z

  n

  a

  a

  ż

  w

  s

  t

  y

  d

 16. Damian przed KSW sprawiał wrażenie bardzo sympatycznej osoby.. pracowity, skromny i z sukcesami.. Ale od kiedy jest w KSW, to pokazał swoją prawdziwą twarz. Jego umiejętności nawet nie zamierzam brać pod lupę, bo nie ma sensu…. Chodzi mi bardziej, o to jakim Bucem i cymbałem się okazał. Dla mnie jest chamkim idiotą w ładnym opakowaniu

  Odnoszę podobne wrażenie że najlepiej tylko dobrze o nim mówić nie krytykować bo to przecież to Olimpijczyk to dobry chłopak. Te źle Hejtery tylko na niego plują i się nie znają. Wywiady na opierdol (Trybuna ludu od Jara).

  Najlepiej jak by go zestawili z Akopem, ale ani Szostaka nie ma w KSW a zapowiadanego zejścia do MW też nie będzie.

 17. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią

  Ktoś się chyba zaczytał w poezji Leśmiana :kawulpokapoka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.