Damian Janikowski, który podczas gali KSW 55 odniósł kolejne zwycięstwo w klatce KSW, nie może się już doczekać powrót do walk.

Damian Janikowski walczył po raz ostatni podczas gali KSW 55. Były medalista olimpijski w zapasach wygrał wówczas na punkty ze Szwedem, Andreasem Gustafssonem. Dla Damiana była to ósma walka w KSW i piąta wygrane w świecie MMA.

Na razie nie wiadomo kiedy Janikowski pojawi się ponownie w klatce KSW, ale chce, żeby doszło do tego jak najszybciej, o czym napisał na Instagramie:

Mój mózg nie jest tylko narzędziem myślenia, lecz narzędziem walki o byt, jak kły i pazury. Jego konstrukcja sprawia, że prawdą jawi się nam to, co jest wszakże tylko korzyścią. KSW jestem gotowy, chcę się już bić…. Moi drodzy kibice, pokażcie Mi oraz innym, że jesteście ze Mną i chcecie mojej walki na najbliższej gali KSW !!!!!! W jedności SIŁA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Damian Janikowski na gali KSW 55 powrócił do klatki po porażce przez techniczny nokaut z Szymonem Kołeckim, do którego doszło podczas KSW 52. Brązowy medalista olimpijski w zapasach z 2012 roku ma za sobą już osiem pojedynków w zawodowym MMA. Janikowski w trakcie swojej kariery wygrywał między innymi z Antonim Chmielewskim, Yannickiem Bahatim, czy Tonym Gilesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.