Tom Aspinall już w najbliższy weekend zmierzy się z Marcinem Tyburą. Anglik zapowiada, że walka z Polakiem jest dla niego bardzo ważnym momentem w karierze. Dzięki wygranej nad Marcinem Tom chce wrócić na odpowiednie miejsce na swojej sportowej drodze.

22 lipca w Londynie Tom Aspinall zmierzy się z Marcinem Tyburą. Przed zbliżającym się pojedynkiem Tom w rozmowie dla ESPN przyznał, że walka z Marcinem jest dla niego bardzo ważna.

Moim rywalem jest Marcin Tybura i ta walka wiele dla mnie znaczy. To jest naprawdę poważna sprawa, bo dużo zależy od tego starcia. Mam zamiar wrócić tym pojedynkiem na właściwe miejsce, chce wrócić prosto na miejsce zbrodni, dać występ życia i nadrobić to, co wydarzyło się w zeszłym roku.

Tom Aspinall wraca do rywalizacji po pierwszej przegranej w organizacji UFC, którą zafundował mu Curtis Blaydes. Walka zakończyła się już po 15 sekundach z powodu kontuzji kolana Aspinalla. Po tym starciu Tom miał rok przerwy od startów. W tym czasie wracał do zdrowia. Anglik znajduje się na piątym miejscu najlepszych zawodników wagi ciężkiej UFC. Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Przed ostatnią walką stoczył pięć pojedynków i wszystkie wgrał przed czasem. Przed wejściem do UFC Aspinall bił się dla organizacji Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Middleweight

11,973 komentarzy 50,265 polubień

Tylko LPC może pokonać Tomasza.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

PRIDE FC
Heavyweight

7,268 komentarzy 17,434 polubień

To nie Blaydes zafundował Tomkowi przegraną, tylko staw kolanowy :juanlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,711 komentarzy 35,730 polubień

Przez to że Tomek wspomniał o tych brwiach na każdym zdjęciu jest to pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę XD

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

ONE FC
Lightweight

2,398 komentarzy 6,660 polubień

Liczę na to, że Tomasz wróci w zajebistej formie.
Jeśli Tybura jakimś cudem to wygra to się wkurwie. Nie żebym go jakoś nie lubił ale jest nudny i bez potencjału na bycie topowym zawodnikiem.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Middleweight

11,973 komentarzy 50,265 polubień

Przez to że Tomek wspomniał o tych brwiach na każdym zdjęciu jest to pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę XD

Po prawie dekadzie kibicowania Tyburowi zauważam dzisiaj, że on faktycznie nie ma brwi! (SZOK!) No ma blond brwi chyba?

Kocham tego szalonego dzieciaka od wywiadu przy śmietniku w Łodzi czy Piotrkowie T. w którym Tybur taki zakląknięty w sobie dzieciak - jąkający się i mówiący o marzeniach i UFC - w polarze z Auchan.

2023 - Tybur KOZAK - wykupione pół Uniejowa + pola rolnicze i traktory, piękna Żona, jąkanie zmasakrowane ciężką pracą logopedyczną, WIEEELKIE CHŁOPISKO z wszystkim ogarniętym, prawdziwy fanatyk UFC - Tybur potrafi wymienić z pamięci TOP5 Pań z dwóch kategorii :D i zapytany co robi nad ranem z soboty na niedzielę - no ogląda UFC - albo leci z Żoną na Galę jako WIEEELKIE CHŁOPISKO (zobaczcie ile razy był Tybur na przebitkach z gal jako gość) albo pije Łiskacza i odpala jak Cohoneziaki nad ranem (pewnie i CBD musi być).

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...