Carla Esparza o rewanżu z Jędrzejczyk: To będzie zupełnie inna walka

Była mistrzyni kategorii słomkowej kobiet UFC Carla Esparza (13-6-0) udzieliła wywiadu portalowi MMAJunkie po swojej wygranej na UFC on ESPN+ 8 z Virną Jandirobą (14-1-0). Amerykanka w sobotę udanie powróciła po porażkach z Tatianą Suarez (7-0-0 ) oraz Claudią Gadelhą (16-4-0). Nie była to dla niej łatwa sytuacja, gdyż presja jak sama przyznaje, była ogromna.

Nigdy wcześniej nie wracałam po dwóch porażkach. Więc sami wiecie, jak musiałam podchodzić do trzeciej walki. Mówiłam sobie, że nie mogę tego przegrać. Nastawiłam się, aby wyjść i przejść przez wszystko dla wygranej.

Warto przypomnieć, że Carla zdobyła pas wagi słomkowej dzięki poddaniu Rose Namajunas (8-3-0) na finałach The Ultimate Fighter 20. Po trzech miesiącach straciła mistrzostwo w starciu z Joanną Jędrzejczyk (15-3-0). Według „Cookie Monster” walka o złoto 115 funtów nie jest blisko, jednak rewanż z Polką pasuje jak ulał.

Myślę bardzo dużo o tej walce od momentu porażki. Nie ujmując nic Joannie i jej wygranej, ale tego wieczoru nie byłam do końca sobą. Od tamtego czasu znacznie się poprawiłam, tak samo Jędrzejczyk. Chciałabym tego rewanżu. Bez względu na to, co się wydarzy, to będzie zupełnie inna walka niż za pierwszym razem.

2 KOMENTARZE

  1. [QUOTE]Bez względu na to, co się wydarzy, to będzie zupełnie inna walka niż za pierwszym razem.[/QUOTE]Zgadza się. Jeśli Joanna JJ Torpeda podszlifuje do tej walki specjalnie tajniki sekretne graplerskie, podda Dżoana Carlę podduszając ją swoimi całkiem nowymi cycuniami. Tajniki tajemne sztuki KAMY BJ 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.