Organizacja UFC ogłosiła, którzy zawodnicy zostali nagrodzeni bonusami finansowymi po gali UFC 225.

Curtis Blaydes i Charles Oliveira otrzymali po 50 tysięcy dolarów za występ wieczoru. Natomiast starcie Robert Whittaker z Yoelem Romero zostało wybrane walką wieczoru. Co jednak ciekawe, Dana White podczas konferencji prasowej po gali zapowiedział, że w związku z niezrobieniem wymaganego limitu wagowego przez Yoela Romer, jego bonus powędruj na konto Whittakera.

16 KOMENTARZE

 1. Czyli Yoel nie dostał bonusu przez jebaną kurwę państwową z komisji?

  To chyba decyzja samego ufc. White kurwo babilońska,   zależy ci żeby  stary kozak yoel nie dostał więcej kasy za zajebistą walkę ?::duszenie::::jondance::

  ?

 2. Im więcej kar za niezrobienie wagi tym lepiej. Niech się kurwa nauczą. Po to są kategorie żeby nie kombinować.

 3. To chyba decyzja samego ufc. White kurwo babilońska,   zależy ci żeby  stary kozak yoel nie dostał więcej kasy za zajebistą walkę ?::duszenie::::jondance::

  ?

  Kolega miał na myśli, że gdyby babka z komisji nie świrowała pawiana i dała Yoelowi dociąć te 0.2 funta to nie ominąłby go bonus.

 4. Im więcej kar za niezrobienie wagi tym lepiej. Niech się kurwa nauczą. Po to są kategorie żeby nie kombinować.

  I luh ju Dejna 🙂 Karać tych co nie robią wagi, zwłaszcza w walkach mistrzowskich. Brawo!

  90 gram niedocięte, bo komisja mu zabroniła. Nie powinno być żadnej kary.

 5. 90 gram niedocięte, bo komisja mu zabroniła. Nie powinno być żadnej kary.

  Powinno.

  Albo jest limit albo nie.

  W momencie kiedy zasady są ustalone to się ich trzymamy. Potem jest

  "przekroczył prędkość ale było z górki"

  "Okradł ale chciał oddać"

  "Sfaulował ale lekko"

  "Budowa oddana tylko dzień po terminie"

  Można wymyślać w nieskończoność. Typ podpisuje umowę gdzie się do czegoś zobowiązuje to powinn się jej trzymać. Potem wszyscy mają do tej wagi takie jakie widzimy czyli wywalone jajca. Docinają po terminie albo w ogóle mają to gdzieś i oddają 30%. Za rok nikt nie pamięta czy oddał ten hajs tylko liczy się to kto ma walczyć o pas i zapewnić sobie hajs do końca życia. Chodzi o to, żeby nie było kombinowania na skutek którego odwoływane są walki albo chujowo wyglądają bo walczą suchary zamiast zawodników. Na typach którzy którzy mają w zwyczaju nazywać się najlepszymi na świecie powinno się wszystkimi możliwymi zapisami umów jakie podpisali wymóc to, aby nie zjebali czegoś jeszcze zanim wejdą do klatki.

 6. Żadnej kary? Gość drugi raz z rzędu nie zrobił wagi…

  No i nie walczył o pas, oddał jakiś % z wypłaty i Dana zajebał 50k bonusu. Co ma iść na krzesło elektryczne bo przekroczył wagę o 0.2 funta?

 7. No i nie walczył o pas, oddał jakiś % z wypłaty i Dana zajebał 50k bonusu. Co ma iść na krzesło elektryczne bo przekroczył wagę o 0.2 funta?

  Jeszcze do tego czuję, że sędziowie bali się dać 3 i 5 rundę 10-8 właśnie przez problemy Yoela z wagą. Strzelam, że gdyby zrobił 185 i byłaby walka o pas to mogłoby się skończyć remisem bądź jego wygraną, a tak sędziowie mogli mieć z tyłu głowy rozpierdol w dywizji i punktowali bezpiecznie 10-9.

 8. Można wymyślać w nieskończoność. Typ podpisuje umowę gdzie się do czegoś zobowiązuje to powinn się jej trzymać.

  No to przecież robił wagę, ostało 90 gramów i komisja mu zabroniła dalszego zbijania wagi. Gdzie tu wina Yoela Romero?

 9. No to przecież robił wagę, ostało 90 gramów i komisja mu zabroniła dalszego zbijania wagi. Gdzie tu wina Yoela Romero?

  Nie ma zapisu, który zmusił by komisję do tego, by zawodnikowi przedłużyć czas do którego miał zrobić wagę. Jeżeli Yoel liczył na uzyskanie tych 2 h, to się przeliczył. :tysoncoffe:

 10. 90 gram ! Ale Qrwy

  Yoel pi€rdol to UFC !

  Staraj się o Polskie obywatelstwo i do KSW będziesz mistrzem 84 kg 93 kg i HW a zarobisz więcej niż u tego łysolca kłamliwego.  A i nie będzie USADy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.