Bonusy po gali UFC Fight Night Woodley vs Burns

Bonusy dla najlepszych zawodników po gali UFC on ESPN 9: Woodley vs Burns w Las Vegas na której 6 walk zakończyło się przed czasem a 5 dotrwało do decyzji sędziowskiej.

Na pierwszej gali organizacji UFC w studiu telewizyjnym Apex Fight Center podczas której zawodnicy walczyli w mniejszej niż zazwyczaj klatce, fani MMA mogli podziwiać 2 wygrane przez KO, 4 zwycięstwa przez poddanie i 5 walk które dotrwały do decyzji sędziowskich.

Po udanej gali, organizacja postanowiła przyznać bonusy w wysokości 50 tysięcy dolarów dla następujących zawodników:

Występ wieczoru: Mackenzie Dern, Gilbert Burns

Specjalistka od walki w parterze Mackenzie Dern pokonując przez poddanie w pierwszej rundzie Hannah Cifer została pierwszą zawodniczką w historii organizacji UFC która wygrała swoją walkę przez dźwignie na kolano.

Drugim nagrodzonym zawodnikiem został bohater walki wieczoru, Gilbert Burns, który pokonał faworyzowanego Tyrona Woodleya przez decyzję. ”Durinho” kompletnie zdominował byłego mistrza wagi średniej wygrywając walkę po 5 rundach przez decyzję sędziowską: 50-45, 50-44, 50-44.

Walka wieczoru: Brandon Royval vs Tim Elliott

Najlepszą walką wieczoru uznano starcie debiutującego w organizacji Brandona Royvala który po świetnym występie pokonał byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa, Tima Elliotta.

Pełne wyniki z gali dostępne są TUTAJ.

UFC Fight Night: Woodley vs Burns – wyniki po gali

3 KOMENTARZE

  1. Walką wieczoru była bez dwóch szalona walka rudego świra bitnika barowego z Quentintarantillo. Cała gala bardzo pyszna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.