Michael Bisping

Gdy Michael Bisping dzierżył pas mistrzowski organizacji UFC, jednym z potencjalnych rywali dla niego miał być Yoel Romero. Anglik nie miał jednak zamiaru walczyć z Kubańczykiem i mówił otwarcie o tym, że nie chce mierzyć się z osobą, która brała sterydy.

Jeśli Yoel wygra z Chrisem to nie mam zamiaru z nim walczyć, ponieważ oblał testy antydopingowe. Czytałem artykuł o dopingu. Napisali tam, iż jeśli weźmie się takie środki, to czerpie się z nich korzyści nawet przez kilka lat. W porządku, teraz jest czysty, ale mięśnie, które zbudował na tych specyfikach dalej będą mu pomagać w wygrywaniu. Uważam, że on potrzebuje teraz dłuższej przerwy. Nie rozumiem dlaczego miałby zostać nagrodzony walką o pas. Jeśli Weidman wygra, to chętnie podejmę wyzywanie. Z Chrisem sprzeczamy się od jakiegoś czasu, ten pojedynek naprawdę mnie interesuje.

Teraz gdy Romero wygrał batalię sądową z producentem zanieczyszczonych odżywek, przez które wpadł na teście antydopingowym i zostało mu zasądzone odszkodowanie w wysokości 27 milionów dolarów, Bisping w swojej audycji skomentował całą sytuację.

Pomyślałem sobie, że nie ma k*rwa takiej możliwości, żeby Żołnierz Sterydów (nawiązanie do Żołnierza Boga, przydomka Romero – przyp. red.) dostał 27,5 miliona dolarów. Tak czy siak, to jednak jest prawda. Yoel wygrał 27 milionów od firmy, nie ważne jak ona się nazywa. Dla niego to wspaniały dzień. Bóg musi jednak istnieć. To wszystko co mam do powiedzenia. On wygrał 27 milionów, co jest niesamowite. Powiem tak. Przez lata mieliśmy z Yoelem nieco na pieńku, ale mu gratuluję. Jeśli tego słuchasz, to gratuluję. Niesamowita sprawa.

24 KOMENTARZE

 1. O jednak musial zlotousty Majk cos wysrac bo nie bylby soba. Szkoda ze taki wyszczekany nie byl jak Yoel go pozdrawial ze srodka oktagonu. Typowa brytolska faja

 2. Ja by się wstrzymał z takimi opiniami. Najpierw niech Romero cokolwiek dostanie, bo tu już podobno nie jest tak kolorowo 😆

 3. A moze przeprosisz i przyznasz, ze po prostu bales sie tej walki? Twoja jedyna linia obrona pt. "sterydy" upadła. Wyszedłeś na leszcza, ktory unikal Yoela jak ognia.

  Członek Hall of Fame :razz:utinlaugh:

 4. A moze przeprosisz i przyznasz, ze po prostu bales sie tej walki? Twoja jedyna linia obrona pt. "sterydy" upadła. Wyszedłeś na leszcza, ktory unikal Yoela jak ognia.

  Członek Hall of Fame :razz:utinlaugh:

  Też bałbyś się wyskoczyć do Romero, a w Hall of Fame na pewno chciałbyś jak Cunt być.

  Bądźmy poważni

  :redford:

 5. Yoel wygrał ale siano zobaczy jak świnia niebo 😆 firma ogłosi upadłość i tyle  zrobione puchy okleją logiem nowej i bawią się dalej

 6. Dla Majka zawsze szacunek, lubię wariata w chuj. Niech sobie siedzi na emeryturce i kręci filmy, z tego co widziałem, to nieźle się przy tym bawi. Romero niech też dostanie ten hajs i niech wszyscy będą szczęśliwi. Poza woodleyem. Jemu zawsze chuj w dupę.

 7. Też bałbyś się wyskoczyć do Romero, a w Hall of Fame na pewno chciałbyś jak Cunt być.

  Bądźmy poważni

  :redford:

  Ja Yoela pokonalbym na następnych zawodach, no problem!

 8. Bóg istnieje! Kiedyś robiłem jajecznice, I wyszła mi jaśnie panienka .Znaczy Maryja z dzieciątkiem.,

 9. Bóg istnieje! Kiedyś robiłem jajecznice, I wyszła mi jaśnie panienka .Znaczy Maryja z dzieciątkiem.,

  Przywaliłeś im ketchupem ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.