Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, już w grudniu stanie do obrony pasa przeciwko Colby’emu Covingtonowi. Zdaniem Michaela Bispinga kluczem do zwycięstwa dla mistrza będzie utrzymanie tego pojedynku w stójce.

16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Anglik jest pewny swego przed nadchodzącym pojedynkiem, a Michael Bisping uważa, że dla Leona to wcale nie musi być łatwa walka. Mówiąc o tym pojedynku na swoim kanale w serwisie YouTube Bisping stwierdził:

Leon musi robić swoje. W ostatniej walce z Kamaru Usmanem wyglądał spektakularnie. Jeśli będzie korzystał ze swojego zasięgu i trzymał Colby’ego na dystans, będzie mógł atakować prostymi i kopnięciami na głowę, będzie mógł karać go kolanami i łokciami tak, aby nie dać sprowadzić walki na matę. Jeśli uda mu się utrzymać walkę w stójce, najpewniej obroni pas. Nie będzie to jednak łatwe, bo Colby jest jak króliczek Energizera. On nigdy się nie zatrzymuje.

Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 286. 18 marca w Londynie doszło do jego starcia z Kamaru Usmanem. Edwards wygrał na punkty i obronił mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał jedenaście walk, a jedno starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,924 komentarzy 2,968 polubień

Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, już w grudniu stanie do obrony pasa przeciwko Colby’emu Covingtonowi. Zdaniem Michaela Bispinga kluczem do zwycięstwa dla mistrza będzie utrzymanie tego pojedynku w stójce. 16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Anglik jest pewny swego przed nadchodzącym pojedynkiem, a Michael Bisping uważa, […]

Odpowiedz polub

click to expand...