joseph_benavidez

Joseph Benavidez podczas niedawnej gali The Ultimate Fighter 24 Finale, po świetnym boju pokonał na punkty Henry’ego Cejudo. Zapytany przez dziennikarzy o to, czy zawalczyłby ponownie z Cejudo, nie wykluczył takiej możliwości, powiedział jednak, że aktualnie jedyna walka, która go interesuje to starcie z mistrzem Demetriousem Johnsonem.

Powtarzam to we wszystkich wywiadach. To jest jedyna walka, której chcę. Po sześciu zwycięstwach z rzędu powinienem dostać tę walkę. Nie ma na horyzoncie żadnego innego starcia, które by mnie teraz interesowało. Przegrałem z Demetriousem dwa razy, ale ja i Demetrious możemy walczyć milion razy i to nadal będzie milion niesamowity starć dwóch świetnych zawodników. Pozwólcie więc zrobić nam to ponownie.

Benavidez po raz pierwszy walczył z Johnsonem w roku 2012 i po wyrównanym starciu przegrał na punkty. Rok później doszło do drugiej pojedynku, jednak wówczas Johnson znokautował Benavideza już w pierwszej rundzie pojedynku.

5 KOMENTARZE

  1. VoRaNeK

    Nie wygrałeś z Cejudo więc siedź cicho i czekaj jak UFC się zlituje

    29-27 lajt do uzasadnienia.

    Ja bym oglądał. 🙂 War Joey B!

  2. Nie wpierdalaj się w kolejkę Jose każdy chce dostać wpierdol. Następny do zgwałcenia jest zwycięzcą walki Formiga-Pettis, a później może ten młody Moreno jak coś jeszcze wygra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.