Saunders

(Fot. Sherdog.com)

Ben Saunders (MMA 18-6-2) doznał kontuzji podczas treningu i wypada z walki z Erickiem Silvą (MMA 17-5). Do pojedynku miało dojść 21 marca w Rio de Janeiro na gali UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare. Informację jako pierwszy przekazał portal Sherdog.com.

UFC szuka zastępstwa za kontuzjowanego zawodnika. Chęć zmierzenia się z Erickiem Silvą wykazał na swoim Twitterze Benson Henderson (MMA 22-5, 6. w rankingu MMARocks).

17 KOMENTARZE

 1. Benson zaskakuje i to mocno. Według mnie łatwiejsza przeprawa dla Hendersona niż z Brandonem.

  Zdrowie godne wyróżnienia. Chciałbym aby UFC zajęło się tym tematem i rozmowy zostały sfinalizowane

 2. Benson NIE! Lubię obu (chyba jako jedyny i Ericka i Bensona). Niech Benson się nie wygłupia i schodzi już do wagi lekkiej gdzie jego miejsce. Wbrew pozorom wcale nie skreślam Silvę w tym starciu. Ogólnie nie skreślam nikogo z 77, kogo podejmować będzie "Smooth". Znowu będę siedział jak na szpilkach. Po co Ci to Bendo? Znów będziesz wyglądał jak młodszy brat na ważeniu :(.

 3. Łatwa nie łatwa. Wiadomo, pompa i od drugiej/trzeciej rundy punktowanie lub skończenie, ale walki z osobami z kategorii wyżej, którzy mogliby walczyć i wyglądają jak ze średniej, dla gościa z lekkiej zawsze są trudne do przewidzenia. Nawet jeśli ktoś był mistrzem dywizji lekkiej. Ja tam nie jestem zachwycony tym, że Bendo walczy w półśredniej. Wolę go w lekkiej.

 4. Benson zaskakuje i to mocno. Według mnie łatwiejsza przeprawa dla Hendersona niż z Brandonem.

  Zdrowie godne wyróżnienia. Chciałbym aby UFC zajęło się tym tematem i rozmowy zostały sfinalizowane

  Erick jest mocniejszy od Thatcha

  Koscheck ,Lol…. Silva go zabije….

 5. Edwards ma 4 porażki + NC ale on chyba już wyleciał

  Pudel ponoć chce skończyć kariere w UFC. Ciekawe jak UFC bedzie go postrzegać jak dostanie od Ericka

 6. Imo Erick to nadal zawodnik który ma szansę na top 5.Mocna ,eksplozywna ,kreatywna stójka ,mocny parter ,zapasy do poprawy ,ale złe nie są.Z Mattem Brownem wypadł świetnie.Silva rozwali Pudla w 1 rundzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.