Jorge Masvidal i Ben Askren

Medialne przepychanki pomiędzy Jorge Masvidalem i Benem Askrenem trwają w najlepsze. Niedawno Masvidal zapowiedział, co chce zrobić Askrenowi, gdy ostatecznie spotkają się w oktagonie.

Chcę mu rozwalić piep**oną twarz i żebra. I nie chcę zbyt szybko go znokautować. Chcę go torturować. Jeśli, zanim go znokautuję, będę miał możliwość torturowania go przez 14 minut i 50 sekund, to właśnie zrobię.

Natomiast Askren, podczas niedawnego spotkania z mediami, postanowił odnieść się do sytuacji, w której Masvidal uderzył po gali UFC on ESPN+ 5 Leona Edwardsa.

Nie rozumiem ludzi, którzy biją innych z byle powodu. Według mnie to pokazuje dwie rzeczy. Po pierwsze: całkowity brak dyscypliny. Gdy się wściekasz przestajesz się kontrolować i zaczynasz bić innych. Po drugie: to pokazuje, że ktoś jest niepewny swojej męskości. Taka osoba mówi sobie – o mój Boże, on powiedział coś o mnie, muszę mu pokazać jaki jestem twardy.

Słowne potyczki pomiędzy Masvidalem i Askrenem znajdą swoje zakończenie w oktagonie UFC podczas gali UFC 239.

36 KOMENTARZE

 1. Na początku denerwował mnie ten koleś, ale po czasie nawet zaczynam go lubić. Robi sobie jaja ze wszystkich, żaden gangsterski prawilniak robiący pseudo trashtalk.

  Team Askren, rozwal napinacza.

 2. Taki zawodnik jest na wagę złota w organizacji skupiającej chyba w większości napinaczy, prostaków, uliczników, drobny kryminał itp.

 3. To błąd logiczny z tym brakiem dyscypliny. Wyjebał Edwardsowi właśnie dlatego że sumiennie i z dyscypliną podszedł do swoich zasad. Patologicznych, ale jednak.

 4. Ten koleś to złoto. Typowy zawodnik mma to nabuzowany,wytatuowany prawilniak z irokezem na głowie i wtedy wchodzi Ben, japonki na nogach, niekompletny garnitur, loczek na głowie. Nie wiem jak daleko zajdzie w UFC, ale niech będzie tam jak najdłużej. Na pewno Askren jest mega ogarniętym gościem. Naubliżał Danie jak tylko można i jeszcze ten go później zatrudnił.

 5. Dla mnie Askren jest mega pozytywnym gościem z zajebistym wyczuciem dystansu. Daleko mu do sylwetki gladiatora mma ,ale ma na to wyjebane. Szkoda,że jego pierwsza walka w UFC zakończyła się dla niektórych w mało decydujący sposób,ale nie on pierwszy i nie ostatni.

 6. A ja tam lubię Askrena, właśnie z wyżej wymienionych powodów, każdy gdzieś kręci aferę i się spina a ten robi sobie normalne jaja na pełnym luzie, mając wyjebane na większość rzeczy np. ubiór. Być może mistrzem nie zostanie bo jego stójka woła o pomstę do nieba i prędzej czy później wyłapie jakieś dzwona (z Lawler'em było blisko) i zazna pierwszej porażki, ale tak czy siak będę mu kibicował.

 7. Ale ten Askren jest mądry, zabawny i inteligentny. Teksty na poziomie podstawówki. Ktoś komuś przyjebie za obrazę to jest mało męski. Masvidal powinien wziąć może krede i na chodniku coś namalować. Większego pierdolenia to dawno nie było.

 8. Ale ten Askren jest mądry, zabawny i inteligentny. Teksty na poziomie podstawówki. Ktoś komuś przyjebie za obrazę to jest mało męski. Masvidal powinien wziąć może krede i na chodniku coś namalować. Większego pierdolenia to dawno nie było.

  :gsp:

 9. Znowu Ben pierdnie i pół forum w zachwytach. Paranoja.

  Tymczasem nawet w przedszkolu by go z takimi suchymi tekstami wyśmiali, że słabe

 10. Ja rozumiem, że można lubić thrashtalk, że można lubić jajcarzy, niestety Ben nie klasyfikuje się ani do jednej, ani do drugiej.

  W przedszkolu dzieci mają lepsze teksty, i ostrzej sobie jeżdżą, a potem płaczą. :childcry:

  Zresztą, co ja się wkrecam, zaraz stwierdzicie, że skoro się odzywam, to mnie Ben sprowokował, czyli ma dobre teksty… spadam na piwo :iamdone:

 11. Taki zawodnik jest na wagę złota w organizacji skupiającej chyba w większości napinaczy, prostaków, uliczników, drobny kryminał itp.

  Sugerujesz że KSW powinno sie postarać o niego?

 12. Ale ten Askren jest mądry, zabawny i inteligentny. Teksty na poziomie podstawówki. Ktoś komuś przyjebie za obrazę to jest mało męski. Masvidal powinien wziąć może krede i na chodniku coś namalować. Większego pierdolenia to dawno nie było.

  Mamy tu kolejnego groźnego gangstera

 13. Masvidal jak prawdziwy mężczyzna zrobi w klatce dziecko Askrenowi.

  Prawdziwy mężczyzna robi dziecko kobiecie, tylko pedau mógłby myśleć o tym w kontekście faceta

 14. Masvidal nie miał czasu wysłać Tweeta do Edwardsa.:beczka: Zresztą co daje przerzucanie się błotem z kimś jak i tak od razu wiadomo ze to się napierdalanka skończy,  szkoda czasu.

  Askren tu się odsłonił trochę,  przy grać chciał inteligenciaka jak Oświęcimski :fjedzia: A dla mnie to wygląda jak zasłona dymna przed osrana :showdatass:

 15. Pomimo ogólnie pozytywnej reakcji, wciąż przewijają się Sebixy, które twierdzą , że dawanie w ryja za byle ujmę i ryzykowanie spowodowania uszczerbka na zdrowiu, pojscie do pierdla i osierocenie dzieci, są dla patolniarza-alfa honorowe. Światy równoległe.

 16. Pomimo ogólnie pozytywnej reakcji, wciąż przewijają się Sebixy, które twierdzą , że dawanie w ryja za byle ujmę i ryzykowanie spowodowania uszczerbka na zdrowiu, pojscie do pierdla i osierocenie dzieci, są dla patolniarza-alfa honorowe. Światy równoległe.

  A z drugiej strony mamy osoby które myślą ze mogą bez konsekwencji pojechać po każdym,  tu złotego środka nie ma. Wujek Chael bodajże mówił coś o tym jak dzieci to załatwiają,  jeśli jeden zaczepia drugi nie reaguje to jest wiecznie zaczepiany,  jeśli odda , umie się obronić zazwyczaj dostaje spokoj. Tu wszystko się rozbija o to ze ludzie są kurwa złośliwi dla siebie a ocena moralna reakcji na to jest mało obiektywna bo każdy ma swój sposób na takie sytuacje.:fjedzia:

  I nie każdy kto się uniesie honorem i da komuś w pape za zniewage jest od razu sebixem ze sebixy to podchwycily to już inna historia :fjedzia:

 17. Prawdziwy mężczyzna robi dziecko kobiecie, tylko pedau mógłby myśleć o tym w kontekście faceta

  Widzisz co Askren ma na głowie? Przecież to kobiece loki. Jeszcze się ciska jak typowa baba.

 18. Zawsze za gangusami z patopodwórka 😀

  Oby Masvidal go ogarnął i elegancko ubił. A potem Edwardsa buca jednego, wyjaśnił.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.