jordan

Bellator MMA utworzyło inicjatywę pod nazwą „Jordan Parsons Scholarship Fund, aby uhonorować śmierć młodego zawodnika walczącego dla organizacji, Jordana Parsonsa.

Fundusz zapewni wyjazdy młodych zapaśników do The J Robinson Intensive Wrestling Camp. Jest to obóz zapaśniczy, którego fanem był sam Parsons. W ten sposób organizacja chce, aby pozytywne nastawienie do życia, które charakteryzowało Jordana, mogło towarzyszyć innym młodym zawodnikom aspirującym do bycia profesjonalnym sportowcem.

Jordan Parsons, były członek Blackzilians, zmarł 4 maja, 3 dni po tym jak uderzył w niego samochód na ulicach Delray Beach. Miał tylko 25 lat. Po 6 dniach poszukiwań sprawcy, policji udało się aresztować Denisa Wrighta, który jest głównym podejrzanym w tej sprawie. Na ten moment postawiono mu wiele zarzutów, min. ucieczkę z miejsca wypadku, który spowodował śmierć innego człowieka.

4 KOMENTARZE

 1. za każdym razem jak piszę o tej sytuacji, to mnie coś ściska. ja pierdolę. 🙂 nie znałem w ogóle gościa, szczerze mówiąc, przed wypadkiem, a teraz przejmuję się jakby to był mój ulubieniec. meh.

 2. baju

  za każdym razem jak piszę o tej sytuacji, to mnie coś ściska. ja pierdolę. 🙂 nie znałem w ogóle gościa, szczerze mówiąc, przed wypadkiem, a teraz przejmuję się jakby to był mój ulubieniec. meh.

  Życie to chuj. Z wiekiem się przyzwyczaisz i takie akcje jak ta przestaną robić na tobie wrażenie.

 3. Arlovski

  Życie to chuj. Z wiekiem się przyzwyczaisz i takie akcje jak ta przestaną robić na tobie wrażenie.

  Ja mam 27 lat i na mnie to już nie robi wrażenia, praca w szpitalu na OIT robi taką znieczulicę człowiekowi że na 99 % zgonów mam obojętność. Szkoda chłopaka, całe życie przed nim, a jakiś pojeb go potrącił. Mam nadzieję że zgnije w pierdlu i będzie często schylał się po mydło :star wars:

 4. No ja mam 31 i nic oprócz życia moich najbliższych nie potrafi mną poruszyć. No ale takie życie lekarza albo się do tego nadajesz albo nie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.