Organizacja Bellator MMA planuje kolejny turniej – tym razem w kategorii półśredniej. Scott Coker stwierdził, że żaden z zawodników nie dostał jeszcze oficjalnej oferty, lecz potwierdził plany. Według informacji podanych przez LATimes.com, uczestnikami mają być m.in. Paul Daley, Michael Page, Andrey Koreshkov czy Douglas Lima. Gala miałaby odbyć się 29 września w San Jose.

Semtex w ostatniej walce musiał uznać wyższość Jona Fitcha. Michael Page stara się występować zarówno w klatce Bellator MMA jak i w zawodowym ringu bokserskim. Koreshkov ma zaplanowaną walkę na 203. gali organizacji z dobrze znanym polskim fanom Vaso Bakoceviciem. Phenom Lima w ostatniej walce stracił swój pas mistrzowski na rzecz Rory’ego MacDonalda.

Co ciekawe, podczas tego samego wydarzenia fani będą mieli okazję zobaczyć super-walkę pomiędzy dwoma mistrzami organizacji – Rory MacDonald ma wtedy zmierzyć się z Gegardem Mousasim. Innym, dużym medialnie pojedynkiem, ma być czwarte starcie Wanderleia Silvy z Rampagem Jacksonem.

12 KOMENTARZE

 1. Z Bellatorem jest taki problem, że cokolwiek by nie robili i tak jest o nich cicho. Te ich newsy są ciekawe przez minutę. Dlatego zauważyłem spory natłok w ostatnim czasie, bo ktoś w końcu się kapnął, że pierdnięcie w UFC odbija się szerszym echem niż najciekawsze ogłoszenia w Bellatorze.

  Turniej w tym przypadku niestety oznacza ratowanie się, a nie realną wartość zawodników i sposób na wyłonienie najlepszego.

 2. Turnieje zwykle cieszą się trochę większą aprobatą fanów niż pospolite zestawienia. Wynika to chyba z faktu, że struktura jest bardzo przejrzysta i logiczna. Dlatego też mam nadzieję że organizacje mma nie wprowadzą dodatkowych kategorii wagowych, bo produkt jeszcze bardziej się rozwodni, będzie mniej czytelny przez co mniej ciekawy dla statystycznego widzą.

 3. Z Bellatorem jest taki problem, że cokolwiek by nie robili i tak jest o nich cicho. Te ich newsy są ciekawe przez minutę. Dlatego zauważyłem spory natłok w ostatnim czasie, bo ktoś w końcu się kapnął, że pierdnięcie w UFC odbija się szerszym echem niż najciekawsze ogłoszenia w Bellatorze.

  Turniej w tym przypadku niestety oznacza ratowanie się, a nie realną wartość zawodników i sposób na wyłonienie najlepszego.

  Jednak, dalej jest to 2 największa organizacja na świecie. Może i mało słychać, ale po bellatorze jest dłuuuugo, długo nic.

 4. Jednak, dalej jest to 2 największa organizacja na świecie. Może i mało słychać, ale po bellatorze jest dłuuuugo, długo nic.

  Polemizowałbym. Pod względem ilości zawodników, czy gal które organizują to pewnie tak, ale pod względem jakości mam dużo wątpliwości. U mnie jakiś czas temu na nr. 2 wysunęło się Cage Warriors.

 5. Kto według Was faworytem w turnieju ?

  Lima albo Page tylko teraz pytanie, czyże Page jest naprawdę taki dobry? Czy to kolejny z sztucznie nadmuchany balonik ?

 6. Kto według Was faworytem w turnieju ?

  Dla mnie Rory bo on tez ma dolaczyc do tego turnieju po walce z Gerardem. Powinien rozjebac wszystkich na miekko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.