ufc usman masvidal

Kamaru Usman jest kolejnym zawodnikiem, który chciałby uratować galę UFC 249 i wystąpić w walce wieczoru zbliżającego się wydarzenia. Mistrz wagi półśredniej wziął sobie za cel Jorge Masvidala i podał konkretny powód, dlaczego taka walka powinna się odbyć przy pustych trybunach.

Zobacz więcej: „18 kwietnia jestem wolny” – Jorge Masvidal zgłasza gotowość na UFC 249

Wiecie na czym mi zależy? Chcę, żebyście słyszeli każde uderzenie. Chcę, żebyście słyszeli po moim obaleniu każdy cios, każde trafienie łokciem, wszystkie uderzenia w parterze, które wyprowadzę. Chcę, żebyście słyszeli jak kwiczy jak świnia, którą jest.

Chcę, żebyście słyszeli jego świńskie piski, niczym ta mała dziwka, którą jest. Chcę, żebyście słyszeli te dziwne odgłosy, które będzie z siebie wydawał za każdym razem, kiedy będę rozcinał mu twarz łokciami i zasypywał młotkami. Chcę, żebyście usłyszeli to wszystko. Nikogo na trybunach, nikt nie będzie mógł mu kibicować. Poczuje się jak zero, tylko on i ja. W ten sposób lubię łamać ludzi.

Obaj zawodnicy mają za sobą bardzo mocny rok. Nigeryjczyk na gali UFC 235 zdominował Tyrona Woodleya i został nowym mistrzem wagi półśredniej, a w grudniu po emocjonującym pojedynku pokonał Colby’ego Covingtona w swojej pierwszej obronie tytułu. Masvidal w 2019 roku wygrał trzy walki z rzędu. Brutalnie znokautował Darrena Tilla i Bena Askrena, by następnie wywalczyć specjalny pas BMF w hitowym starciu z Natem Diazem.

14 KOMENTARZE

 1. Mam lekką, niewytłumaczalną i masochistyczną słabość do tego patusa Masa, ale z drugiej strony chętnie zobaczyłbym jak Usman go roznosi niczym gnój po polu i wykręca jakieś 50-41. Pacyfikacja każdego "gangstera" jest niczym miód na moje serduszko grzecznego chłopca z dobrego domu.

  Szkoda, że Mike Perry jest takim prymitywnym zawodnikiem i nigdy nie doczłapie się do walki ze Stefanem Wonderboy'em bo na ten moment jest to moja  ̶w̶a̶l̶k̶a̶  deklasacja marzeń

 2. Mam lekką, niewytłumaczalną i masochistyczną słabość do tego patusa Masa, ale z drugiej strony chętnie zobaczyłbym jak Usman go roznosi niczym gnój po polu i wykręca jakieś 50-41. Pacyfikacja każdego "gangstera" jest niczym miód na moje serduszko grzecznego chłopca z dobrego domu.

  Szkoda, że Mike Perry jest takim prymitywnym zawodnikiem i nigdy nie doczłapie się do walki ze Stefanem Wonderboy'em bo na ten moment jest to moja  ̶w̶a̶l̶k̶a̶  deklasacja marzeń

  Mam podobnie.

 3. Dla Masvidala szacun na zawsze za skasowanie Askrena ale niestety, Kamaru pokaże mu jak się rucha dupe w dupę.

  Chcę, żebyście słyszeli jego świńskie piski, niczym ta mała dziwka, którą jest. Chcę, żebyście słyszeli te dziwne odgłosy, które będzie z siebie wydawał za każdym razem, kiedy będę rozcinał mu twarz łokciami i zasypywał młotkami. Chcę, żebyście usłyszeli to wszystko

  W zapomniał wspomnieć o odgłosach przy penetracji.

 4. Nikogo na trybunach, nikt nie będzie mógł mu kibicować.

   

  Usmanowi mimo pełnych trybun mało kto kibicuje 😆

  Ale jako zawodnik jest znakomity

 5. Szkoda, że Mike Perry jest takim prymitywnym zawodnikiem i nigdy nie doczłapie się do walki ze Stefanem Wonderboy'em bo na ten moment jest to moja  ̶w̶a̶l̶k̶a̶  deklasacja marzeń

  No przeca była już taka akcja.

  Pettis vs Thompson

  Polecam

 6. A kto Masvidaa zdeklasował. A Usman nie zawsze dominowal w swojej karierze. Ja bym zobaczył jak Masvidal tego pyszałka nokautuje. Ten cwaniaczek z ulicznym błyskiem kladzacy nigeryjska maszynę parową z brązu.

 7. przesluchajcie nagrania co ten makumbu pierdoli, blagam, Mas z obecna mentalnoscia i to w jakim jest gazie typa rozpierdala

 8. Ja lubie obydwu o dziwo. Usman mnie kupil walkami z Woodley i Covington. A Masvidal z ta BMF gadka, tez niezle elektryzuje. Stawialbym na Usman jednak.

 9. Jak Mas czarnego nie pierdolnie w pierwszych 10 sekundach walki jakimś latającym kolanem to Usman zrobi z niego precel. Masvidal nie ma zapasów na tyle co chocby Caceres xD a ten Usmana poddał więc w parterze to sobie nie powalczy :frankapprove:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.