Walka wieczoru UFC 249, Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson, stoi teraz pod ogromnym znakiem zapytania. Dzisiaj pojawiły się informacje o tym, że na gali nie będzie w stanie prawdopodobnie wystąpić mistrz kategorii lekkiej. Rosjanin przebywa w tym momencie w Rosji, a jak wiemy granice tego państwa są obecnie zamknięte. Jak informuje Ariel Helwani, UFC zaoferowało Fergusonowi pojedynek z Justinem Gaethjem. Innym zawodnikiem, który chciałby uratować tą galę jest „BMF”, Jorge Masvidal. „Gamebred” na swoim profilu na Twitterze zgłosił gotowość występu na kwietniowym wydarzeniu, którego nieznana jest jeszcze lokalizacja.

Co ciekawe, jak informował również Helwani, UFC chciało do tej karty dodać właśnie pojedynek Masvidala z mistrzem kategorii półśredniej, Kamaru Usmanem. Ostatecznie zestawienie nie dojdzie jednak do skutku. Jak widać dla Jorge nieważny jest rywal, z którym miałby zmierzyć się podczas UFC 249.

Masvidal w ostatnim pojedynku pokonał Nate’a Diaza. Świetną serią zwycięstw w kategorii półśredniej, czyli znokautowaniem m.in. Bena Askrena czy Darrena Tilla, zawodnik zapewnił sobie miano pretendenta w dywizji do 77 kilogramów. Starcie „Gamebreda” z mistrzem miało odbyć się w lipcu tego roku, lecz teraz nie wiadomo jakie plany wobec tego zestawienia ma organizacja.

17 KOMENTARZE

 1. Jak Conor może sobie walczyć w półśredniej o miano pretendenta w lekkiej to Tony też mógłby zawalczyć w limicie 170 funtów z Masvidalem. Jeszcze niech Jorge wyłoży na stół swój pas BMFa i Conorom, Khabibom, Usmanom pękną dupy z zazdrości. Dla Fergusona lepszy, popularniejszy rywal niż Justin. Dla Masvidal też lepiej, bo Tony nie będzie mu jajec wąchał. Dana też powinien być zadowolony, bo to się sprzeda w PPV. :joe:

 2. Teraz wszyscy będą zgłaszać gotowość do walki, bo wiedza ze gala 18 się nie odbędzie:kawulzbani:

 3. Jak Conor może sobie walczyć w półśredniej o miano pretendenta w lekkiej to Tony też mógłby zawalczyć w limicie 170 funtów z Masvidalem. Jeszcze niech Jorge wyłoży na stół swój pas BMFa i Conorom, Khabibom, Usmanom pękną dupy z zazdrości. Dla Fergusona lepszy, popularniejszy rywal niż Justin. Dla Masvidal też lepiej, bo Tony nie będzie mu jajec wąchał. Dana też powinien być zadowolony, bo to się sprzeda w PPV. :joe:

  A swoją drogą to ciekawe jaki wynik wykręciłaby teraz w dobie pandemii jakas topowa gala, biorąc pod uwagę, że wszystko stoi, puby pozamykane i ogolnie nudno

 4. Niepotrzebnie nakręcają nadzieje niedzielnym kibicom, którzy się dalej łudzą.

  to jest tylko po to, żeby podtrzymać zainteresowanie

 5. Przeca Tony go kasuje max do trzeciej  Rundy

  Z defensywą Fergusona to Masvidal morduje go w ciągu dwóch rund.

 6. Niecałe trzy tygodnie do 18tego więc Usman się obsra. Nie będzie takiej walki.

  Akurat to Masvidal do tej pory srał po gaciach gdy przychodziło co do czego więc nie wiem skąd stwierdzenie, że Usman się obsra przed jakimś bumem z kitką.

 7. Z defensywą Fergusona to Masvidal morduje go w ciągu dwóch rund.

  Nie zamordował w ciągu dwóch rund worka do obijania zwanego Natem Diazem.

 8. Z defensywą Fergusona to Masvidal morduje go w ciągu dwóch rund.

  Przestań, Masvidal to zwykły przeciętniak przy Tonym

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.