Fot: FB UFC

Chociaż Georges St. Pierre ma w kontrakcie z UFC zapis mówiący o tym, że po zdobyciu mistrzowskiego pasa w kolejnej walce musi go bronić, na razie nie wiadomo, co dalej będzie działo się z Kanadyjczykiem. Szef UFC nie chce nawet słyszeć o ewentualnym zwakowaniu pasa i zmianie kategorii wagowej przez GSP. W niedawnej rozmowie z mediami powiedział wprost.

Byłbym wówczas ostro wkurzony i nie wiem, co byśmy dalej zrobili. Nie chcę nawet o tym słyszeć. Chcę usłyszeć, że GSP będzie bronił tytułu mistrzowskiego. Taką umowę zawarliśmy. Ponieważ on zastanawiał się nad różnymi opcjami, powiedziałem, że może walczyć z Bispingiem i mi to nie przeszkadza, ale pod warunkiem, że po zwycięstwie będzie bronił tytułu.

White dodał też, że czym innym było ogłoszenie przejścia na emeryturę przez GSP kilka lat temu, a zupełnie czym innym jest wakowanie pasa ze względu na zmianę kategorii wagowej.

Jeśli zawodnik jest na szczycie i decyduje się przejść na emeryturę, to jest jedna sprawa. Czym innym jest jednak sytuacja, w której mówi o zmianie kategorii wagowej. To mi się nie podoba.

12 KOMENTARZE

 1. Gsp nie zwakuje pasa tylko pójdzie do innej kategorii olewajac ta a danka później mu zabierze jak mcgregorowi xD problem rozwiązany.

 2. Jeśli zawodnik jest na szczycie i decyduje się przejść na emeryturę, to jest jedna sprawa.

  Dana dalej nie może mu tego darować, to jest supersprawa dla zawodnika, ale mniej dla promocji.

 3. Zaczyna się pijarowa gra na zrobienie walki z CMG. Mówię Wam. Teraz: Nie ma szans, będę wkurzony. Jutro: Nie chciałbym tego robić, ale George nalega. Po części go rozumiem. Pojutrze: Tak, prawdopodobnie to zrobimy. Na początku kiedy usłyszałem o tym pomyśle nie byłem zachwycony, ale teraz jestem w tym zakochany. Za tydzień: Tak proszę państwa, ogłaszam hitowe starcie – CMG vs. GSP.

  Tak będzie.

 4. Wszyst

  Zaczyna się pijarowa gra na zrobienie walki z CMG. Mówię Wam. Teraz: Nie ma szans, będę wkurzony. Jutro: Nie chciałbym tego robić, ale George nalega. Po części go rozumiem. Pojutrze: Tak, prawdopodobnie to zrobimy. Na początku kiedy usłyszałem o tym pomyśle nie byłem zachwycony, ale teraz jestem w tym zakochany. Za tydzień: Tak proszę państwa, ogłaszam hitowe starcie – CMG vs. GSP.

  Tak będzie.

  Wszystko zostało powiedziane  :]

 5. Zaczyna się pijarowa gra na zrobienie walki z CMG. Mówię Wam. Teraz: Nie ma szans, będę wkurzony. Jutro: Nie chciałbym tego robić, ale George nalega. Po części go rozumiem. Pojutrze: Tak, prawdopodobnie to zrobimy. Na początku kiedy usłyszałem o tym pomyśle nie byłem zachwycony, ale teraz jestem w tym zakochany. Za tydzień: Tak proszę państwa, ogłaszam hitowe starcie – CMG vs. GSP.

  Tak będzie.

  Walka odbedzie sie na gali, ktorej projekt, tak jak wszystko inne, Dana i spolka zerzna od KSW, czyli UFC Live in studio. Wszystko ze wzgledow bezpieczenstwa.

 6. Zaczyna się pijarowa gra na zrobienie walki z CMG. Mówię Wam. Teraz: Nie ma szans, będę wkurzony. Jutro: Nie chciałbym tego robić, ale George nalega. Po części go rozumiem. Pojutrze: Tak, prawdopodobnie to zrobimy. Na początku kiedy usłyszałem o tym pomyśle nie byłem zachwycony, ale teraz jestem w tym zakochany. Za tydzień: Tak proszę państwa, ogłaszam hitowe starcie – CMG vs. GSP.

  Tak będzie.

  Z Floydem tak to mniej więcej wyglądało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.