Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy MMA, Ariel Helwani, odejdzie od MMAFighting.com, aby dołączyć do zespołu ESPN, z którym nie tak dawno UFC podpisało umowę na transmisję części wydarzeń. Co ciekawe, Helwani będzie prowadził podcast razem z gwiazdą organizacji Bellator MMA, byłym pretendentem do tytułu UFC, Chaelem Sonnenem. Program będzie nazywał się Ariel & The Bad Guy. Ma on trwać około 30 minut – tematyką będą aktualności ze świata MMA.

Program, który oglądało tysiące widzów, czyli The MMA Hour teraz będzie nazywał się Ariel Helwani’s MMA Show. Do tego dziennikarz będzie pełnił rolę eksperta w wielu programach telewizji ESPN. Helwani w krótkim oświadczeniu odniósł się do zmiany pracodawcy.

Odkąd tylko pamiętam, moim marzeniem była praca dla ESPN. Wiem, że marzenia się spełniają to nadużywane stwierdzenie, ale właśnie dla mnie to się sprawdziło. Dorastając w Montrealu nie mieliśmy jak oglądać ESPN, ale jak tylko razem z rodziną podróżowaliśmy na południe, siedziałem w hotelu i oglądałem SportsCenter. Od zawsze uwielbiałem wszystkie programy ESPN i szczerze mówiąc na ten moment jest to nieco surrealistyczne przeżycie. Jestem bardzo podekscytowany nowym początkiem oraz wdzięczny za okazję.

Ciekawym aspektem będzie współpraca ESPN z UFC. Jak wiemy Helwani nie zawsze dogadywał się z Daną White, prezydentem organizacji. Kłótnia dotyczyła głównie wyjawienia informacji przez Ariela dotyczącej powrotu do UFC Brocka Lesnara. Wtedy też White wyprosił dziennikarza z gali i zabronił mu wejścia na wszystkie wydarzenia organizacji.

29 KOMENTARZE

 1. Ariel Helwani dołączy do zespołu ESPN, poprowadzi podcast razem z Chaelem Sonnenem

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy MMA, Ariel Helwani, odejdzie od MMAFighting.com, aby dołączyć do zespołu ESPN, z którym nie tak dawno UFC podpisało umowę na transmisję części wydarzeń. Co ciekawe, Helwani będzie prowadził podcast razem z gwiazdą organizacji Bellator MMA, byłym pretendentem do tytułu UFC, Chaelem Sonnenem. Program będzie nazywał się Ariel & The Bad Guy. Ma on trwać około 30 minut – tematyką będą aktualności ze świata MMA.

  Program, który oglądało tysiące widzów, czyli The MMA Hour teraz będzie nazywał się Ariel Helwani’s MMA Show. Do tego dziennikarz będzie pełnił rolę eksperta w wielu programach telewizji ESPN. Helwani w krótkim oświadczeniu odniósł się do zmiany pracodawcy.

  Odkąd tylko pamiętam, moim marzeniem była praca dla ESPN. Wiem, że marzenia się spełniają to nadużywane stwierdzenie, ale właśnie dla mnie to się sprawdziło. Dorastając w Montrealu nie mieliśmy jak oglądać ESPN, ale jak tylko razem z rodziną podróżowaliśmy na południe, siedziałem w hotelu i oglądałem SportsCenter. Od zawsze uwielbiałem wszystkie programy ESPN i szczerze mówiąc na ten moment jest to nieco surrealistyczne przeżycie. Jestem bardzo podekscytowany nowym początkiem oraz wdzięczny za okazję.

  Ciekawym aspektem będzie współpraca ESPN z UFC. Jak wiemy Helwani nie zawsze dogadywał się z Daną White, prezydentem organizacji. Kłótnia dotyczyła głównie wyjawienia informacji przez Ariela dotyczącej powrotu do UFC Brocka Lesnara. Wtedy też White wyprosił dziennikarza z gali i zabronił mu wejścia na wszystkie wydarzenia organizacji.

  Pytanie czy teraz trzeba mieć ESPN + żeby obejrzeć coś co do tej pory mieliśmy za darmo na youtube.

 2. Mowi o tym ESPN jak nie mial dostepu tak jakby nie mial swiatla w domu bo zyl w biedzie i jak jechal do kuzyna to wtedy mogl zobaczyc jak wyglada swiecaca lampka

 3. Wiem, że marzenia się spełniają to nadużywane stwierdzenie, ale właśnie dla mnie to się sprawdziło. Dorastając w Montrealu nie mieliśmy jak oglądać ESPN, ale jak tylko razem z rodziną podróżowaliśmy na południe, siedziałem w hotelu i oglądałem SportsCenter

  Biedę to ja znam, szynkę mogę jeść bez chleba. Biedny kanadyjski żyd – kto by pomyślał że te 3 słowa mogą stać koło siebie :mamed:

 4. Nie wiem po kiego grzyba ten Ariel jest tam potrzebny, ale tak poza tym to :antonio:

  Jak to po co. Podbije im wyświetlenia na nowej platformie. Ariel i Cheal to nazwiska (imiona) które gwarantują sukces.

 5. To jest dziennikarz, a nie to co u nas. Boją zadać się pytania, bo ksw wyśle pozew, albo zawodnik pobije.

  Nie w tym rzecz. U nas dziennikarze oprócz kilku pasjonatów po prostu nie potrafią zadawać pytań. Często na tych media day itp leci się tym samym zestawem pytań, a jak na szybko jest wywiad po walce i podbiega kilku z mikrofonami to zwykle jedna osoba przejmuje zawodnika, a reszta tylko dostawia te swoje zgarniacze dźwięku. Nie bez powodu często pisze się, że na akredytacje to większość idzie się najeść i napić, a samo wydarzenie sportowe mają gdzieś. I tak jest w większości dyscyplin. Ariel potrafi na gorąco zapytać, czyli wtedy kiedy trzeba się wykazać i czasem powiedzieć coś niepoprawnego.

 6. Nie w tym rzecz. U nas dziennikarze oprócz kilku pasjonatów po prostu nie potrafią zadawać pytań. Często na tych media day itp leci się tym samym zestawem pytań, a jak na szybko jest wywiad po walce i podbiega kilku z mikrofonami to zwykle jedna osoba przejmuje zawodnika, a reszta tylko dostawia te swoje zgarniacze dźwięku. Nie bez powodu często pisze się, że na akredytacje to większość idzie się najeść i napić, a samo wydarzenie sportowe mają gdzieś. I tak jest w większości dyscyplin. Ariel potrafi na gorąco zapytać, czyli wtedy kiedy trzeba się wykazać i czasem powiedzieć coś niepoprawnego.

  Tylko Wojtek ma jakiekolwiek podstawy dziennikarskie, ale nie ma się co dziwić, skoro tylko on na mma zarabia z dziennikarzy w Polsce.

 7. Tylko Wojtek ma jakiekolwiek podstawy dziennikarskie, ale nie ma się co dziwić, skoro tylko on na mma zarabia z dziennikarzy w Polsce.

  Na pewno jest/był(jeśli chodzi o KSW) jedną z tych osób, która nie trzyma biernie mikrofonu. Nie uważam, że głównie chodzi o strach, tylko właśnie o brak umiejętności pracy na gorąco. Centrum wydarzeń to jest pole do popisu dla dziennikarza. Kontekst rozmowy nawet w takim podcaście na żywo możesz sobie zaplanować, ale twój rozmówca czasem strzela do ciebie i musisz przyjąć tę kulę i jeszcze oddać.

 8. Jak to po co. Podbije im wyświetlenia na nowej platformie. Ariel i Cheal to nazwiska (imiona) które gwarantują sukces.

  Chodziło mi o to, że jeśli masz kogoś takiego jak Gangster z Oregonu to żaden partner nie jest potrzebny, bo to i tak będzie "one man show". Plus jest taki, że dobrali mu Ariela, który jest grzeczny i nie wpierdala się, kiedy ktoś robi show. Nie zniósłbym żadnego gaduły, który usiłowałby przeszkadzać artyście w trakcie pracy.

 9. Dobra wiadomość, fajnie będzie zobaczyć Ariela w studiu… Ale kurwa … No mma  hour? Rili?

  @Hefaner pierdolisz, zobaczysz, Ariel przecież nie pierdoli się w tańcu i zobaczysz jak będzie gasił Sonnena kiepka.

 10. Dobra wiadomość, fajnie będzie zobaczyć Ariela w studiu… Ale kurwa … No mma  hour? Rili?

  @Hefaner pierdolisz, zobaczysz, Ariel przecież nie pierdoli się w tańcu i zobaczysz jak będzie gasił Sonnena kiepka.

  Przecież podali, że będzie kontynuacja MMA Hour tylko na innej platformie.

 11. Ciekawe kiedy Wojtek dostanie fuche jako ekspert w tv.

  Jak mma będzie w tvp lub tvn, bo w polsacie klakiery i łasice go blokują i z Borkiem go wyśmiewał kiedyś, bo chciał jakieś materiały dostać itd, wtedy co Karolcia dała zakulisowy popis i JJ była z nią w studio.

 12. Nie w tym rzecz. U nas dziennikarze oprócz kilku pasjonatów po prostu nie potrafią zadawać pytań. Często na tych media day itp leci się tym samym zestawem pytań, a jak na szybko jest wywiad po walce i podbiega kilku z mikrofonami to zwykle jedna osoba przejmuje zawodnika, a reszta tylko dostawia te swoje zgarniacze dźwięku. Nie bez powodu często pisze się, że na akredytacje to większość idzie się najeść i napić, a samo wydarzenie sportowe mają gdzieś. I tak jest w większości dyscyplin. Ariel potrafi na gorąco zapytać, czyli wtedy kiedy trzeba się wykazać i czasem powiedzieć coś niepoprawnego.

  Kurła!!! Co nie umiejo. Pacz jakie ja zadawałem pytania mistrzyni UFC!

  http://www.mmarocks.pl/wywiady/udowodnilam-to-juz-ze-moge-walczyc-z-najlepszymi-wywiad-z-joanna-jedrzejczyk

 13. Jak mma będzie w tvp lub tvn, bo w polsacie klakiery i łasice go blokują i z Borkiem go wyśmiewał kiedyś, bo chciał jakieś materiały dostać itd, wtedy co Karolcia dała zakulisowy popis i JJ była z nią w studio.

  Znam sprawę, a to i tak ironia była z tą fuchą, bo przecież Wojtek to nasz Ariel 😀

 14. Znam sprawę, a to i tak ironia była z tą fuchą, bo przecież Wojtek to nasz Ariel 😀

  Dlatego właśnie powinien dostać pracę, oddałbym stu Jurasów i tych innych Borków, Turskich, Durniatów za Wojtka w Polsacie i prowadzącego Punchera.

 15. Dlatego właśnie powinien dostać pracę, oddałbym stu Jurasów i tych innych Borków, Turskich, Durniatów za Wojtka w Polsacie i prowadzącego Punchera.

  Wtyd to mówić na cohones, ale zgadzam się. Dawać Wojtka do Punchera!

  #wojtekdopunchera

 16. "Show" Schwaba w Showtime jest za darmo na tubie, więc nie widzę przeszkód, aby The Chael Hour miałoby też nie być.

 17. Kurła!!! Co nie umiejo. Pacz jakie ja zadawałem pytania mistrzyni UFC!

  http://www.mmarocks.pl/wywiady/udowodnilam-to-juz-ze-moge-walczyc-z-najlepszymi-wywiad-z-joanna-jedrzejczyk

  Proszę Pana, to nie tak. Ariel i niewielu dziennikarzy potrafi zadać trudne pytanie. Moim zdaniem w kwestii zadawania pytań np. w stronę KSW nie chodzi tylko o strach przed banem, tylko braki umiejętności w zadawaniu pytań na gorącym terenie. Ariel nawet na konferencji po gali męczył zawodników, dość nudne są konfy gdzie pyta się o to samo i lecą góra dwa pytania do zawodnika, a siedzi, czy stoi kilkunastu/kilkudziesięciu dziennikarzy. Tu jest ta różnica, takim robiącym różnicę dziennikarzem na media day, czy też wywiadach na gorąco jest np. Jacek Adamczyk.

 18. "Show" Schwaba w Showtime jest za darmo na tubie, więc nie widzę przeszkód, aby The Chael Hour miałoby też nie być.

  Tylko że oni chcą promować nową platformę ESPN+, więc muszą wydawać ekskluzywne materiały.

 19. Pytanie czy teraz trzeba mieć ESPN + żeby obejrzeć coś co do tej pory mieliśmy za darmo na youtube.

  Serio bylo za darmo? Nie bylo puszczanych reklam np przed odtworzeniem?

 20. Serio bylo za darmo? Nie bylo puszczanych reklam np przed odtworzeniem?

  Na twitterze i youtube było za darmo, reklam nie widzę bo mam adblocka.

 21. Tylko że oni chcą promować nową platformę ESPN+, więc muszą wydawać ekskluzywne materiały.

  Jak coś to @baju zasubskrybuje dla dobra ogółu i kąciki z MMAHour zostaną:gabi_much_love:

 22. Ciekawe kiedy Wojtek dostanie fuche jako ekspert w tv.

  a to on jeszcze zyje?

  akcja przeciwko KSW upadla i jakas cisza o nim sie zrobila

 23. Czyli rozumieć chyba można że The MMA Hour i The MMA Beat pozostaną tylko zmieni się prowadzący.

  Gdyby przejął to Luke Thomas to nie było by tragedii.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.