Jessica Andrade wierzy, że Joanna Jędrzejczyk komentarzami na jej temat oraz postami w mediach społecznościowych chce zwrócić na siebie uwagę, a ostatecznym celem byłej mistrzyni ma być druga walka z Brazylijką. Mistrzyni wypowiedziała się na ten temat przy okazji rozmowy z dziennikarzami.

Ona jest mądra. Widziałam co napisała zaraz po mojej wygranej, ale nie obchodzi mnie to. Nie będę wrzucała do sieci tyle filmów co ona. Jaki jest cel wrzucania filmików jak uderza się tarcze, 10 000 ciosów, a potem podczas walki jej uderzenia są lekkie jak piórko? Ja uderzam mocno. Nie będę wrzucała o tym filmów, bo nie chcę żeby ludzie to oglądali. Będę postowała to co uważam za słuszne, nie zwracając na siebie uwagi.

Jędrzejczyk chce zwrócić na siebie uwagę, chce mnie sprowokować do tego żebym prosiła o walkę z nią. Musi jeść więcej ryżu i fasoli, a potem zasłużyć na pojedynek ze mną. Są inne zawodniczki przed nią.

Andrade w kolejnej walce zmierzy się z Weili Zhang, 31 sierpnia na UFC on ESPN+ 15

21 KOMENTARZE

 1. A później: Dana mnie nie promuje :razz:łacz: ni mom piniendzy :razz:łacz: dej bo mam chorom curkie :razz:łacz: zamykają naszą dywizję ? Ale jak to ? :razz:łacz:

  Te brazylijskie babochłopy nie mają kompletnie pojęcia jak działa ten biznes, żodyn

  :matt:

 2. Akurat ja się z nią zgadzam w 100%. Niech Joanna pokaże że zasługuje na walkę o pas, ale w klatce a nie samym gadaniem. Według mnie walka z Watterson to ostatni dzwonek, jak wygra to ma szanse doczłapać się jeszcze do TS. W przeciwnym razie powinna dać sobie spokój z kontynuowaniem kariery. Swoje i tak osiągnęła

 3. Niby bije słabo ale na ciebie chłopie wystarczyło Co to zrobi z tobą jak zacznie jeść więcej ryżu i fasoli

 4. Hehe każda z nich chce zwrócić na siebie uwagę, tylko nie każda potrafi, i o to ból dupy. Asia bije słabo, ale Andrade zbiła na chłodno, dlatego Jessica się boi pojedynku z nią, a kto niby kolejny w walce o tytuł ? Ja widzę tylko Tatiane Suarez, i kolejna jedynie Asia jeśli wygra z Waterson.

 5. Jaki jest cel wrzucania filmików jak uderza się tarcze, 10 000 ciosów, a potem podczas walki jej uderzenia są lekkie jak piórko?

  Można lubić albo nie, ale prawdę powiedziała

 6. Gdybym nasłuchał się tego całego pierdolenia JJ i był mistrzem to nigdy bym jej rewanżu nie dał albo negocjował z Danką aby walka była jak najpóźniej. Dla zasady i wkurwienia księżniczki która myśli, że jest pępkiem świata. Kazałbym jej wygrać 2 walki, później gdyby spełniła wymagania powiedziałbym, że w sumie to chuj mnie to obchodzi i niech rodzi dzieci. Rose fajnie ją podpuszczała, aby oddała jej hołd

 7. Gdybym nasłuchał się tego całego pierdolenia JJ i był mistrzem to nigdy bym jej rewanżu nie dał albo negocjował z Danką aby walka była jak najpóźniej. Dla zasady i wkurwienia księżniczki która myśli, że jest pępkiem świata. Kazałbym jej wygrać 2 walki, później gdyby spełniła wymagania powiedziałbym, że w sumie to chuj mnie to obchodzi i niech rodzi dzieci. Rose fajnie ją podpuszczała, aby oddała jej hołd

  :śmiech:

 8. Gdybym nasłuchał się tego całego pierdolenia JJ i był mistrzem to nigdy bym jej rewanżu nie dał albo negocjował z Danką aby walka była jak najpóźniej. Dla zasady i wkurwienia księżniczki która myśli, że jest pępkiem świata. Kazałbym jej wygrać 2 walki, później gdyby spełniła wymagania powiedziałbym, że w sumie to chuj mnie to obchodzi i niech rodzi dzieci. Rose fajnie ją podpuszczała, aby oddała jej hołd

  Kazać to sobie może Andrade swoje żonce. Jak UFC będzie chciało dać Aśce TSa to jej da i kafar nie będzie miał nic do gadania.

 9. Zresztą o czym gadka ? Andrade zostawia pas w Chinach i dopóki USADA tam nie wkroczy to nie wiem czy, któraś go stamtąd prędko wyciągnie…

 10. Nie trzeba nic komentować. Klaudiusz jak wygrywa to bierze taką kasą jak podstawa w walce mistrzowskiej, Aska pewnie co najmniej dwa razy tyle.

  Joanna, Klaudiusz, Waterson to jedyne dziewczyny w tej dywizji, które mają jakiekolwiek pojęcie o autopromocji.

  Cały styl Andrade opiera się na sile fizycznej, jak trafi na silniejszą dziewczyną to jest zazwyczaj kupa i co to za pierdolenie o sile ciosu Asi? Wystarczyło, żeby ośmieszyć Andrade na dystansie 5 rund. Raz w życiu kogoś znokautowała i zaraz mistrzyni nokautów.

 11. Nie będę wrzucała do sieci tyle filmów co ona. Jaki jest cel wrzucania filmików jak uderza się tarcze, 10 000 ciosów, a potem podczas walki jej uderzenia są lekkie jak piórko?

 12. Akurat ja się z nią zgadzam w 100%. Niech Joanna pokaże że zasługuje na walkę o pas, ale w klatce a nie samym gadaniem. Według mnie walka z Watterson to ostatni dzwonek, jak wygra to ma szanse doczłapać się jeszcze do TS. W przeciwnym razie powinna dać sobie spokój z kontynuowaniem kariery. Swoje i tak osiągnęła

  Można lubić albo nie, ale prawdę powiedziała

  Taki sam jak wrzucania nagiego (czy tam prawie nagiego) z pasem UFC.

  I zgadzam się z nią. Niech prowadzi swoje profile jak chcę. Aśka też ma do tego prawo i to robi. Co do siły ciosów, to tak. Aśka bije słabo, a Andrade mocno. Co jest lepsze? Ciężko oceniać, ale może niech spróbuje pod tym kątem przeanalizować  ich pojedynek.

 13. Taki sam jak wrzucania nagiego (czy tam prawie nagiego) z pasem UFC.

  I zgadzam się z nią. Niech prowadzi swoje profile jak chcę. Aśka też ma do tego prawo i to robi. Co do siły ciosów, to tak. Aśka bije słabo, a Andrade mocno. Co jest lepsze? Ciężko oceniać, ale może niech spróbuje pod tym kątem przeanalizować ich pojedynek.

  Co wy macie do k..wy nędzy z tą siłą ciosu zawodniczek z wagi słomkowej?

  Tam nikt nie ma siły ciosu.

  Jakby Karolina nie blokowała ciosów twarzą i nie zebrała 50 (?) uderzeń w ciągu 2 minut, to ch…a by było z tego nokautu.

  Róża też uwierzyła, że zajebistą siłę ciosu a potem pompka od 2 rundy w obu pojedynkach z Joanną i z Andrade.

  Poza tym o czym pierdoli ta Andrade? Zainkasowała chyba z 10 hajkików od szefowej, mało jej było? Andrade ma chujową technikę, ktoś ma c0 do tego wątpliwości? Wielce obrażona, bo ktoś powiedział prawdę? Róża pyknęła ją kolanem, a Hill jabem i leżała na ziemi. No jasne ona by bardzo chciała, żeby wszystkie zawodniczki w słomkowej stały w jej zasięgu i się nią naparzały, ale nikt nie jest tak głupi, więc pozostaje stękanie o zazdrości i sile ciosu.

  Normalnie to powinno być tak, że ona powinna sama się prosić o tę walkę, bo pewnie 90% ludzi myśli, że nawet teraz przegrałaby z Asią. (czy tak by było to inna sprawa), ale zdecydowała się na wyprawę do Chin.  Całkiem możliwe, że przepierdoli, bo przeciwniczka na pewno dorównuje jej poziomem teścia, a Dżesika już nie taka świeżynka w słomkowej jak np. 2 lata temu.

  jeszcze raz napiszę to jest jakaś komedia jak zawodniczki z wagi słomkowej dyskutują o sile ciosu…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.