Al Iaquinta o rewanżu z Nurmagomedovem: Pierwsza walka nie pokazała moich umiejętności

Al Iaquina po porażce z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223 zaliczył udany powrót i wygrał przez decyzję z Kevinem Lee. Teraz zmierzy się z Donaldem Cerrone na UFC on ESPN+ 9. Iaquinta wierzy, że kolejna wygrana może przybliżyć go do upragnionego rewanżu z Rosjaninem.

Myślę, że wygrana nad Donaldem uplasuje mnie w dobrej pozycji. Mimo że to Dustin jest szykowany dla Khabiba to wierzę, że mogę zająć miejsce tuż za nim.

Dywizja jest wstrzymana do września. Do tego czasu czekamy na rozstrzygnięcia. Wszystko zależy od dobrych występów oraz od uwagi fanów. Myślę, że fani doceniają moją pracę na przestrzeni lat.

UFC jest po mojej stronie, wierzą we mnie.

Amerykanin we wcześniejszym wywiadzie podkreślał, że nie widzi Dustina Poirera jako mistrza wagi lekkiej UFC, jest pewien, że Khabib Nurmagomedov zachowa pas. Al w drugim starciu wolałby mieć jednak czas na przygotowania.

Chcę rewanżu z Khabibem. Po kilku zwycięstwach z mojej strony wierzę, że to sfinalizuje ten pojedynek. Pierwsza walka nie była odzwierciedleniem moich umiejętności. To był najbardziej szalony weekend.

Zrobimy to ponownie i wtedy wynik będzie trochę inny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.